Šiame straipsnyje norime pateikti jau laiko patikrintus, populiarius ir perkamiausius žaislus, dovanų idėjas vaikams. Tikimės, kad šis straipsnis padės lengvai ir be streso išrinkti geriausią dovaną vaikui.
Dažnai žaislų paduotuvėse pasiklystame tarp žaislų gausos ir pasimetame kas būtų geriausia ir naudingiausia vaikui. Kad būtų lengviau ir paprasčiau atrinkti geriausius žaislus mažyliams, šiame sąraše pateiksime lavinamuosius žaislus vaikams nuo 1 metų.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislai yra labai svarbūs, jie padeda pažinti supančią aplinką, moko bei lavina. Turbūt neįsivaizduojame vaiko, kuris neturėtų žaislų, tiesa? Kiti netgi pasakytų: žaislų nebus niekada per daug. Bet ar tikrai?
O šis namas, kaip ir kiti El nan produktai yra ypatingas ir visiškai skiriasi nuo įprastinių lėlių namų. Tai namas, kurį vaikai turi pastatyti patys, o čia jau atsiveria įvairios galimybės, kokį tą namą pastatyti. Va čia ir įdomiau !
Stalo žaidimai gali būti ne tik smagus užsiėmimas bet ir naudinga veikla visai šeimai. Didžioji dalis stalo žaidimų yra skirti mokyklinio amžiaus vaikams ir vyresniems bei suaugusiems. Tačiau stalo žaidimus vaikai gali pradėti žaisti jau nuo 3 metų.
Showing 1 to 5 of 19 (1 Pages)