didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Prisijunkite su Facebook


Galimybė atsiimti Kaune

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamas pristatymas !
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Pristatymo kaina (be mok.) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Šiuo straipsniu norime Jums pasiūlyti žaislus ir užsiėmimus vaikams keliaujant automobiliu ar atostogaujant svečioje šalyje.Kokie tai turėtų būti žaislai?
Šiame straipsnyje norime pateikti jau laiko patikrintus, populiarius ir perkamiausius žaislus, dovanų idėjas vaikams. Tikimės, kad šis straipsnis padės lengvai ir be streso išrinkti geriausią dovaną vaikui.
Dažnai žaislų paduotuvėse pasiklystame tarp žaislų gausos ir pasimetame kas būtų geriausia ir naudingiausia vaikui. Kad būtų lengviau ir paprasčiau atrinkti geriausius žaislus mažyliams, šiame sąraše pateiksime lavinamuosius žaislus vaikams nuo 1 metų.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislai yra labai svarbūs, jie padeda pažinti supančią aplinką, moko bei lavina. Turbūt neįsivaizduojame vaiko, kuris neturėtų žaislų, tiesa? Kiti netgi pasakytų: žaislų nebus niekada per daug. Bet ar tikrai?
O šis namas, kaip ir kiti El nan produktai yra ypatingas ir visiškai skiriasi nuo įprastinių lėlių namų. Tai namas, kurį vaikai turi pastatyti patys, o čia jau atsiveria įvairios galimybės, kokį tą namą pastatyti. Va čia ir įdomiau !
Showing 1 to 5 of 20 (1 Pages)