didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Galimybė atsiimti Kaune

Nemokamas pristatymas nuo 80€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamas pristatymas !
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas (be mok.) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Kodėl vaikams nereikia kalno žaislų?

Kodėl vaikams nereikia kalno žaislų?

 

Ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislai yra labai svarbūs, jie padeda pažinti supančią aplinką, moko bei lavina. Turbūt neįsivaizduojame vaiko, kuris neturėtų žaislų, tiesa? Kiti netgi pasakytų: žaislų nebus niekada per daug. Bet ar tikrai? Ar tvarkant vaikų žaislus esate kada pagalvoję: ar vaikams tikrai reikia tiek daug žaislų? Turime Jums atsakymą – vaikui tikrai nereikia kalno žaislų. Kodėl?

  •          Turėjimas mažiau žaislų skatina kūrybiškumą bei vaizduotę.  Kai vaikai turi mažiau žaislų paprastos medinės kaladėlės gali tapti mašinėlėmis, baldais ar net maisto produktais. Vaikai tiesiog viską įsivaizduoja, mintyse sukuria tai ko jiems reikia žaidžiant, taip lavindami vaizduotę, mąstymą.

  •          Mažiau netvarkos. Labai paprasta, tiesa, mažiau žaislų, mažiau netvarkos.Tai turbūt būtų didžiausias pliusas mums, tėvams. Manau daugelis tėvų susiduria su situacija, kuomet reikia tvarkyti kalną išverstų ant žemės žaislų. Tačiau ir  vaikai nėra linkę nuolat tvarkytis savo išmėtytus žaislus, taigi ir jiems tai gali būti naudinga.

  •          Didesnis įsitraukimas, susidomėjimas turimais žaislais. Kuomet vaikai neturi daug žaislų, jie labiau įsitraukia į žaidimą su esamais žaislais ir neskuba kas kelias minutes žaisti su vis kitais žaislais. Jie yra labiau susikaupę, neišsiblaškę.

  •          Skatinama rūpintis savo žaislais. Kai vaikai turi mažiau žaislų išmoksta rūpintis, saugoti, vertinti turimus žaislus. Jie žino, kad jei sugadins, daugiau jo nebeturės.

  •          Finansinė nauda. Neišleidžiant pinigų įvairiems naujiems žaislams, kuriuos taip knieti nupirkti savo vaikui, galima sutaupyti. Vėliau visa šeima gali nuveikti kažką smagaus, nueiti į filmą, spektaklį ar žaidimų kambarį.

 

Ar dabar jau sutinkate su tuo, kad vaikams nereikia kalno žaislų? Kalbant apie žaislus, galime prisiminti visiems gerai žinomą posakį: Geriau kokybė nei kiekybė. Tėvai turėtų suprasti, kad kalnas žaislų vaikams nesuteiks daugiau džiaugsmo, nei buvimas ir žaidimai kartu su tėveliais.

| nuotrauka Jonny Valiant