Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Aksesuarai ir kita

Šioje kategorijoje rasite įvairias prekes tiek namų interjerui tiek dailius aksesuarus vaikams. Spalvingi tušinukai, lipdukai, lapeliai. Taip pat nepamirškime papuošti mergaičių medinias kaklo vėriniais ir apyrankėmis. Jos lavina estetinį grožio suvokimą ir yra puiki puošmena.

Aksesuarai ir kita 

 • Papuošalai vaikams

  Mediniai papuošalai mergaitėms. Spalvingos apyrankės, kaklo papuošalai, žiedai. Saugūs, pagaminti tik iš natūralių medžiagų.

 • Lipdukai

  Įvairių formų, spalvų bei tematikų lipdukai skirti ne tik lipdyti sąsiuviniuose, tačiau ir dekoruoti namų baldus ar kitus daiktus. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių lipdukų, kurie pritaikyti naudoti net ant stiklo.

  Kokio tipo lipdukai vaikams yra praktiškiausi?

  Labai dažnai vaikai naudoja lipdukus, kurie prilimpa ir norint juos nuplėšti prireikia labai daug pastangų bei laiko. Norint išvengti tokios nemalonios situacijos yra galimybė įsigyti iškilius lipdukus, kurie prisilipdo ne taip stipriai bei jų atkipdymo procesas yra kur kas lengvesnis. Tokio tipo lipdukai nėra brangesni, dažnai jie turi tam tikrą formą, tekstūrą. Taip pat juos galima lipdyti prie stiklo bei lango. 

  Spalvoti, grublėti, įvairių formelių, iškylūs, ploni, stori - būtent tokio tipo lipdukus galite rasti šioje kategorijoje!

 • Skėčiai vaikams

  Skėčiai vaikams

   mediniai žaislai

  Skėtis – aksesuaras, kuris reikalingas kiekvienam, vaikščioti išmokusiam, mažyliui. Jis ne tik padės nesušlapti – tinkamai parinktas gaminys gali kiekvieną lietingą dieną padaryti tikru nuotykiu!

  Taigi, kaip išsirinkti geriausią skėtį savo vaikui?

  Visų pirmiausia, žinoma, reikėtų atsižvelgti į gaminio saugumą. Jo skleidimo mechanizmas turėtų būti be aštrių briaunų, kad mažylis galėtų savarankiškai jį išskleisti ir suskleisti, nebijodamas susižeisti savo pirštukų.

  Taip pat svarbu, kad šonuose esantys strypelių galai būtų paslėpti ar uždengti apvaliais antgaliais. Taip išvengsite bakstelėjimo į vaiko galvytę ar praeivio šoną.

  Rinkintės skėtį, kuris pritaikytas vaiko dydžiui. Per didelį skėtį mažyliui bus sunku ir nepatogu nešiotis, todėl net ir gražiausio dizaino gaminys greitai taps nepageidaujamu vaiko kasdienybėje net lietui pliaupiant. Tuo tarpu, per mažo dydžio skėtis tinkamai neapsaugos mažylio nuo sušlapimo.Dėl gaminio dizaino būtų verta pasitarti su vaiku, kadangi jis turės nešioti šį praktišką aksesuarą. Patrauklios, akį traukiančios išvaizdos skėtis rečiau bus „pamirštas“ namuose, o kelionės su juo laukan taps tikra pramoga.

  Dažnai vaikams patinka stebėti riedančius lango paviršiumi lietaus lašus. Kodėl gi neperkėlus šios patirties už namų ribų? Jei manote, kad Jūsų vakui gali pasirodyti smagu ir įdomu, galite rinktis skėtį, kurio paviršius yra permatomas ir margintas įvairiomis iliustracijomis.

 • Vaikiškos kuprinės

  Kaip išsirinkti vaikišką laisvalaikio kuprinę?

   mediniai žaislai

  Kuprinė tampa ypač aktuali vaikui pradėjus lankyti darželį ar mokyklą. Ji leidžia mažyliui laisvai naudotis rankomis ir patogiai susidėti visus reikalingus daiktus, knygutes ir kt. Taip pat, tai svarbus aksesuaras kelionių metu, kadangi viskas, ko kelyje prireikia mažyliui gali būti lengvai pasiekiama ranka. Svarbu, kad kuprinė būtų patogi ir tinkamo vaikui dydžio, kadangi priešingu atveju jam gali imti skaudėti nugarą ar pečius.

  Taigi, kaip nepaklysti renkant tinkamą kuprinę savo vaikui?

  Rinkitės mažiausio svorio gaminį, kuris atitiktų Jūsų vaiko ūgį

  • Platesnės petnešos užtikriną komfortiškesnį nešiojimą.

  • Atskiri skyreliai leidžia optimaliau paskirstyti kuprinės svorį, kai joje yra daiktų.

  • Dirželis jungiantis petnešas per krūtinę, gali padėti sumažinti apkrovą vaiko pečiams, kadangi jo dėka svoris yra paskirstomas tolygiau.

  Kaip tinkamai nešioti kuprinę, kad išvengtumėte per didelės apkrovos vaiko nugarai:

  • Kuprinė su daiktais neturėtų viršyti 10 – 20 % vaiko svorio.

  • Skatinkite vaiką išsitiesti ir nešioti kuprinę ant abiejų pečių.

  • Sureguliuokite petnešas taip, kad kuprinė būtų aukščiau vaiko klubų.

  • Kai yra galimybė, vaikas turėtų nusiimti kuprinę ir jos nenešioti be reikalo.

  • Įsitikinkite, kad kuprinės dydis yra pritaikytas vaiko dydžiui.

 • Laikinos tatuiruotės vaikams

  Spalvingos, unikalaus dizaino vaikiškos nuplaunamos tatuiruotės vaikams. Ypatingai patiks vaikams pasipuošti per šventes ar kitomis progomis.

  Didelis pasirinkimas tatuiruočių tiek berniukams, tiek mergaitėms. 

 • Nagų lakas vaikams

  Saugus nagų lakas vaikams

   mediniai žaislai

  Kai mergaitės pastebi savo mamytę lakuojančią nagus ar grįžusią iš grožio salono su puikiu manikiūru, neretai pačios ima norėti išbandyti šią grožio procedūrą. Visai nesunku suprasti, kodėl jas taip traukia šis procesas – juk tai ne tik šaunus būdas pasipuošti, bet ir, iš dalies, tam tikra meninė veikla suteikianti begalę smagaus laiko.

  Deja, seniai žinoma, kad įprastas nagų lakas gali būti kenksmingas mažylių sveikatai, kadangi jie yra daug lengviau pažeidžiami sudėtyje esančių cheminių medžiagų. Be to, dažnas vaikas nevengia savo pirštų dėti į burną. Laimė, kad šiomis dienomis yra mažosioms damoms skirtų alternatyvų, kurios yra netoksiškos, lengvai nuplaunamos ir saugios naudoti vaikams. Specialiai jaunosioms puošeivoms sukurti nagų lakai, savo sudėtyje neturi daugumos kenksmingų medžiagų.

  Jiems nuvalyti nereikia jokių nagų lako valiklių – užtenka nuplauti vandeniu su muilu ar drėgnu vatos gabalėliu. Šie nagų lakai nepalieka dėmių nei ant minkštų, nei ant kietų paviršių, todėl vaikas gali nesivaržydamas lakuoti nagus savarankiškai, o tai netgi padės lavinti vaizduotę bei smulkiosios motorikos įgūdžius.

 • Vaikiški kostiumai šventėms

 • Akiniai nuo saulės vaikams

  Akinukai nuo saulės vaikams - kodėl jie reikalingi?

  Vaikams akinukai nuo saulės reikalingi, taip pat kaip ir suaugusiems. Vaikų akytės yra jautresnės UV spinduliams, bei jų akies lęšiukas į tinklainę praleidžia daugiau ultravioletinių spindulių. Vaikai vasaros metu daug laiko praleidžia lauke žaisdami, todėl jiems tikrai yra maloniau ir smagiau žaisti, kai saulytė neakina akyčių ir netrukdo laisvai žaisti.
  Akinukai nuo saulės vaikams turi turėti mažiausią apsaugą - UV-400. Taip pat svarbu atsižvelgti iš kokios medžiagos pagaminti. Jie turėtų būti lengvi, geriausia, kad būtų bent šiek tiek lankstūs. Svarbu atsižvelti ir į rekomenduojamą amžių, kad akinukai nebūtų per dideli ir nesmuktų nuo akyčių.

 • Vaikiškos rankinės

 • Helio balionai

 • Žvakutės vaikų gimtadieniui

 • Vaikiška dekoratyvinė kosmetika

 • Belaidės garso kolonėlės

per puslapį
Showing 1 - 52 of 784 items

Šioje kategorijoje rasite įvairias prekes tiek namų interjerui tiek dailius aksesuarus vaikams. Spalvingi tušinukai, lipdukai, lapeliai. Taip pat nepamirškime papuošti mergaičių medinias kaklo vėriniais ir apyrankėmis. Jos lavina estetinį grožio suvokimą ir yra puiki puošmena.