didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Galimybė atsiimti Kretingoje

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamai!
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Meniu
Vaikiški indai

Vaikiškų indų pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite vaikams skirtų indų, šakučių, šaukštelių, puodelių bei lėkščių. Taip pat šioje kategorijoje rasite ir užkandžių dėžučių. Ypač populiarios dėžutės užsienyje atkeliauja į Lietuvą! Jeigu norime, jog mūsų vaikučiai valgytų mūsų paruoštą maistą, užkandžių dėžutė jūsų vaikui bus reikalinga!

Vaikiški indai 

 • Užkandžių dėžutės

  Užkandžių dėžučių įvairovė

   užkandžių dėžučių pasirinkimas

  Renkantis užkandžių – priešpiečių dėžutę, būtina atkreipti dėmesį ir į vaikučių poreikius. Ar vaikui reikalinga vienda dėžutė su skyreliais, ar geriau mažų dėžučių rinkinys. Taip pat svarbus ir dizaino pasirinkimas, juk vaikams privalo būti malonu neštis dėžutę į mokyklą ar kitas ugdymo įstaigas.

  Kenditoys asortimente rasite ne tik dėžučių su skyreliais, tačiau ir modelių, kurie turės komplekte ir mažesnių ir didesnių dėžučių. Taip pat rasite ir įvairių formų, kvadratinių, apvalių bei įvairių gyvunėlių. Visas esantis asortimentas yra pritaikytas naudoti maistui bei atitinka visus saugumo standartus.

  Taip pat asortimente rasite ir specialias bambuko užkandžių dėžutes, kurios yra ekologiškos ir labai patvarios.

  Bambukas yra augalas, kuris dėl savo ypatingųjų savybių yra naudojamas ypač plačiai. Iš bambuko gaminami ne tik įvairūs kremai, ekstraktai ar net tekstilė, bet ir įvairūs patiekalai bei gaminiai, lovos, užkandžių dėžutės, lėkštės. Bambukas gali visiškai suirti(todėl yra netoksiškas gamtai), greitai išdžiūsta, nepraleidžia ultravioletinių spindulių.

   

 • Vaikiški šaltkrepšiai

  Norite, jog maistas nesugestų? Puikūs, stilingi ir patvarūs šaltkrepšiai vaikams. Įvairių spalvų šaltkrepšiai skirti kuo ilgiau išlaikyti kokybišką maistą. Vaikams ypač patinka šių modelių dizainas, unikalus ir kokybiškas! Produkcija atitinka visus saugumo reikalavimus.

 • Vaikiškų indų rinkiniai

 • Stalo įrankiai

 • Lėkštės ir dubenėliai

  Silikoniniai, plastikiniai ar prilimpantys indai vaikams?

   mediniai žaislai

  Silikoniniai produktai vaikams

  Vieni iš populiariausių ir saugių vaikučių naudojimui. Pagrindinis šio tipo indų privalumas yra toks, jog vaikai ne tik, nesudaužys, bet ir patys nesisižeis. Silikoninių produktų sudėtyje yra saugios medžiagos, kurios pritaikytos maisto naudojimui.

  Parduotuvėse galima rasti ne tik silikoninį produktą, bet tuo pačiu ir prilimpantį. Tokios savybės produktas yra tinkamiausias mažiausiems vaikams, kurie dar gali nustumti, išversti ir kitaip išpilti maistą. Tai viena iš saugesnių priemonių apsaugoti vaikutį nuo nelaimingo atsitikimo.

  Plastikiniai indai vaikams

  Ar vis dar populiarus ir praktiškas sprendimas? Toks klausimas iškyla daugelio tėvų namuose. Galime patikinti, jog tokius produktus vis dar naudoja ir myli didžioji dauguma žmonių. Todėl ypač mažesniesiems yra naudojami plastikiniai indai su prilimpančiu dugnu. Universalu, praktiška bei saugu.

  Kiekvienu atveju reiktų atsižvelgti į vaikučio amžių ir taip nuspręsti, kurį modelį įsigyti.

 • Vaikiški puodeliai

per puslapį
Showing 1 - 60 of 431 items

Vaikiškų indų pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite vaikams skirtų indų, šakučių, šaukštelių, puodelių bei lėkščių. Taip pat šioje kategorijoje rasite ir užkandžių dėžučių. Ypač populiarios dėžutės užsienyje atkeliauja į Lietuvą! Jeigu norime, jog mūsų vaikučiai valgytų mūsų paruoštą maistą, užkandžių dėžutė jūsų vaikui bus reikalinga!