Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Vaikiški indai

Vaikiškų indų pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite vaikams skirtų indų, šakučių, šaukštelių, puodelių bei lėkščių. Taip pat šioje kategorijoje rasite ir užkandžių dėžučių. Ypač populiarios dėžutės užsienyje atkeliauja į Lietuvą! Jeigu norime, jog mūsų vaikučiai valgytų mūsų paruoštą maistą, užkandžių dėžutė jūsų vaikui bus reikalinga!

Vaikiški indai 

 • Užkandžių dėžutės

  Užkandžių dėžučių įvairovė

   užkandžių dėžučių pasirinkimas


  Išsirinkti praktišką ir patogią užkandžių dėžutę gali būti sudėtingiau nei manėte, ypač jei įsigyti ją nutarėte internetu.

  Žinoma kiekvienas tikimės, kad indas bus kokybiškas, patvarus ir sandarus, kadangi idealiu atveju užkandžių dėžutė turėtų tarnauti bent keletą metų.

  Turime keletą patarimų, kurie palengvins procesą:

  • Įvertinkite, kokius patiekalus labiausiai mėgsta Jūsų vaikas.

  Pavyzdžiui, jeigu jis kasdien nešis sumuštinį, Jums reikia kompaktiško dydžio dėžutės, kurioje produktui pakaktų vietos.

  Na, o jei mažylis pageidauja maisto įvairovės ir nemėgsta, kai skirtingi produktai maišosi tarpusavyje – puikiai tiks dėžutė su nedideliais skyreliais.

  • Atsižvelkite į vaiko apetitą.

  Jei žinote, kad jis mėgsta nedideles porcijas ir greitai neišalksta, pakaks nedidelės dėžutės. Taip pat, įvertinkite, kaip greitai mažylis įveikia maisto porciją - lėčiau valgantis vaikas, tiesiog nespės suvalgyti gausybės įdėtų priešpiečių.

  Ir priešingai - jei vaikas valgo daugiau ir greičiau, galite rinktis didesnę dėžutę su keletu skyrelių, kad būtų galima sudėti skirtingus maisto gaminius ir jie tarpusavyje nesusimaišytų.

  • Pagalvokite, ar mažylis mėgsta skystesnius maisto produktus.

  Pavyzdžiui jogurtą ar įvairius padažus geriausia laikyti sandarioje dėžutėje, kad būtumėte tikri, jog maistas neištekės. Dėl šios priežasties verta rinktis indą su sandaria dangtelio apsauga nuo pratekėjimo.

  • Įvertinkite ar Jums prireiks pakuoti karštus maisto produktus.

  Jei nusprendėte teigiamai, verta paieškoti dėžutės su termoizoliacija arba tokios, kuri turėtų atskirą izoliuotą indelį.

  • Ar užkandžių dėžutę plausite indaplovėje?

  Daugumą dėžučių galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynos, tačiau verta atkreipti dėmesį į indo naudojimo instrukcijas, kad netektų nusivilti.

  Pavyzdžiui dėžutes su sandarikliais rekomenduojama plauti rankomis, kadangi kitaip jie gali būti pažeisti.

  Be to, kai kurios dėžutės yra vientisos, o kitos turi išimamas dalis, kurias reikės plauti atskirai.

  • Įvertinkite kaip lengvai atidaromas dangtelis.

  Tai ypač aktualu jei vaikas yra mažesnis, kadangi svarbu, kad jis galėtų lengvai atidaryti ir uždaryti indą be papildomos pagalbos.

  • Ar reikalingas specialus šaldymo paketas?

  Jei žinote, kad maistas dėžutėje užsibus ilgesnį laiką, verta atkreipti dėmesį į dėžutes su specialiais šaldymo paketais.

  Jie padės ilgiau išlaikyti maistą šviežią ir maloniai vėsios temperatūros.

  Tikimės, kad šie patarimai padės Jums apsispręsti renkantis sau tinkamą užkandžių dėžutę!

   

 • Vaikiški šaltkrepšiai

  Norite, jog maistas nesugestų? Puikūs, stilingi ir patvarūs šaltkrepšiai vaikams. Įvairių spalvų šaltkrepšiai skirti kuo ilgiau išlaikyti kokybišką maistą. Vaikams ypač patinka šių modelių dizainas, unikalus ir kokybiškas! Produkcija atitinka visus saugumo reikalavimus.

 • Vaikiškų indų rinkiniai

  Vaikiškų indų rinkiniai

   mediniai žaislai

  Atsižvelgiant į visus rinkoje esančius vaikiškų indų pasirinkimus - išsirinkti geriausią variantą gali būti žadą atimanti užduotis. Kad taip nenutiktų, parengėme nedidelę apžvalgą kaip išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančius produktus.

  Svarbu įvertinti, ko tikitės iš įsigyto indų komplekto:

  • Kokia gaminio medžiaga Jums atrodo patraukliausia;

  • Kokiu būdu plausite indus – rankomis ar indaplovėje;

  • Kaip ilgai produktai turėtų tarnauti idealiu atveju.

  Kūdikiams ir jaunesniems vaikams rekomenduojama rinktis indus, kurie turi siurbtuką ant savo pagrindo. Šie indai neslydinės ant stalo paviršiaus ir tvirtai prie jo prilips, neleisdami mažyliui išversti ar numesti maisto nuo stalo. Tai itin aktualu kai vaikas pradeda savo savarankiško valgymo kelionę. Vaikams , kurie mėgsta atskirti maistą ir vienoje lėkštėje turėti skirtingų produktų įvairovę, puikiai tiks indai, turintys padalintus skyrelius. Tokiose lėkštėse bus galima lengvai išskirti tiek kietus gaminius, tiek padažus ar uogienes. Taip pat verta atkreipti dėmesį į mažylio amžių - mažesniems vaikams pravartu rinktis lėkštes su aukštesniais, suapvalintais kraštais, kadangi jų dėka lengviau pakabinti norimo dydžio maisto porcijas. Patartina įvertinti, kaip pasirinkti indai atlaiko pakartotinį plovimą, ar gaminio medžiaga linkusi sugerti kvapus, skonius bei ar ji pakankamai atspari įbrėžimams.

  Apžvelgsime ir keletą populiariausių medžiagų, iš kurių gaminami vaikiški indai.

  Bambukiniai gaminiai tikrai patiks natūralumo gerbėjams. Jie yra tvarūs, tvirti ir ilgaamžiai. Tai stilinga, praktiška ir biologiškai skaidi alternatyva plastikiniams indams. Juos rekomenduojama plauti rankomis.

  Alternatyva bambukui yra bioplastiko indai. Jie taip pat pilnai suyra aplinkoje ir neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Šie indai yra atsparūs aukštai temperatūrai.

  Silikoniniai indai yra patvarūs, ilgaamžiai ir netoksiški. Be to jie visiškai saugūs naudoti vaikams, kadangi net numesti nedūžta. Šie indai atlaiko tiek itin aukštą, tiek žemą temperatūra ir gali būti šildomi orkaitėje, mikrobangų krosnelėje, šaldomi šaldiklyje bei plaunami indaplovėje.

  Tikimės, kad ši apžvalga padarys Jūsų kelionę vaikiškų indų karalystėje šiek tiek lengvesne!

 • Stalo įrankiai

 • Lėkštės ir dubenėliai

  Silikoniniai, plastikiniai ar prilimpantys indai vaikams?

   mediniai žaislai

  Silikoniniai produktai vaikams

  Vieni iš populiariausių ir saugių vaikučių naudojimui. Pagrindinis šio tipo indų privalumas yra toks, jog vaikai ne tik, nesudaužys, bet ir patys nesisižeis. Silikoninių produktų sudėtyje yra saugios medžiagos, kurios pritaikytos maisto naudojimui.

  Parduotuvėse galima rasti ne tik silikoninį produktą, bet tuo pačiu ir prilimpantį. Tokios savybės produktas yra tinkamiausias mažiausiems vaikams, kurie dar gali nustumti, išversti ir kitaip išpilti maistą. Tai viena iš saugesnių priemonių apsaugoti vaikutį nuo nelaimingo atsitikimo.

  Plastikiniai indai vaikams

  Ar vis dar populiarus ir praktiškas sprendimas? Toks klausimas iškyla daugelio tėvų namuose. Galime patikinti, jog tokius produktus vis dar naudoja ir myli didžioji dauguma žmonių. Todėl ypač mažesniesiems yra naudojami plastikiniai indai su prilimpančiu dugnu. Universalu, praktiška bei saugu.

  Kiekvienu atveju reiktų atsižvelgti į vaikučio amžių ir taip nuspręsti, kurį modelį įsigyti.

 • Vaikiški puodeliai

per puslapį
Showing 1 - 52 of 457 items

Vaikiškų indų pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite vaikams skirtų indų, šakučių, šaukštelių, puodelių bei lėkščių. Taip pat šioje kategorijoje rasite ir užkandžių dėžučių. Ypač populiarios dėžutės užsienyje atkeliauja į Lietuvą! Jeigu norime, jog mūsų vaikučiai valgytų mūsų paruoštą maistą, užkandžių dėžutė jūsų vaikui bus reikalinga!