didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Galimybė atsiimti Kaune

Nemokamas pristatymas nuo 80€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamas pristatymas !
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso (su PVM)
Viso pristatymas (be mok.) Nemokamas pristatymas !
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Didmeninė prekyba žaislais

Baltijos šalyse platiname Andreu ToysWoodyland, SEPP jeux, Delta Trade ir JAQ JAQ gamintojų žaislus. Turima produkcija atitinka visus Europos sąjungos reikalavimus/standartus.

MB "Jokarė" gali pasiūlyti lanksčias sąlygas įvairaus pobūdžio klientams, esame pasiruošę priimti įvairius bendradarbiavimo pasiūlymus.

Didmeninė prekyba žaislais, orientuojamės į:

- Elektronines parduotuves

- Mažmenines parduotuves

- Individualias įmones, kurie prekiauja žaislais.

- Privačius ir valstybinius darželius

Platinamos produkcijos katalogus galite rasti čia:

Dėl bendradarbiavimo bei produkcijos platinimo kreiptis:

El.paštu: info@kenditoys.com

Telefonu: +37062294224

didmena prekybos zaislaisdidmenine prekyba žaisliukais

Andreu Toys - Ispanijoje įsikūrusi gamybos įmonė gamina kokybiškus medinius žaislus vaikams. Asortimente rasite įvairiausių žaislų. Gausus pasirinkimas įvairių medinių lavinamųjų žaislų nuo 1 iki 5 metų. Siūlome įsigyti populiariausių ir visų vaikų mėgstamų žaislų - dėlionių, galvosūkių, kaladėlių, virtuvėlių. Tai žaislai skatinantys ir mokantys vaikus pažinti pasaulį, naujas formas ir spalvas, lavinantys smulkiąją ir stambiąją motoriką, koordinaciją ir judesius. Kūrybiniai rinkiniai lavina estetinį suvokimą, kruopštumą, kantrybę.

Andreu toys taip pat siūlo įsigyti jų gaminamus dviratukus, paspirtukus, triratukus. Ši produkcija taip pat yra kokybiška, pagaminta iš tvirto metalo, tinka vaikams nuo 2 iki 5 metų.

SEPP jeux - magnetinių dėlionių - mozaikų gamintojas iš Prancuzijos. Pagrindinis jų produktas iOTOBO mozaikos, kurios formos yra 3 tipų. Originalios formos padeda sukurti neįtikėtinus paveiksliukus. Magnetinės detalės prilimpa prie rinkiniuose pridėtų specialių magnetinių lentelių. Pirmosios dėlionės skirtos vaikams nuo 3 metų, su amžiumi rinkiniai tampa sudetingesni ir skatinama vaikams patiems kurti originalius paveikslėlius. 

Šie rinkiniai ypatingai skatina vaikų kūrybiškumą, vaizduotę, moko piešimo pagrindų.

Delta Trade - minkštų, vaikams skirtų fotelių, sofų gamintojas. Mieli ir spalvingi vaikiški foteliukai pagyvina vaikų kambarius, yra patogūs ir lengvi. Vaikams patiks turėti savo baldukus ant kurių galės sedėti, skaityti knygutes, gulėti bei žaisti.

Foteliukai pagaminti iš poliuretano yra minkšti ir patogūs, medvilniniai užvalkalai yra nuimami ir skalbiami.