Įjungti filtrai

  Naujos prekės

  Norų krepšelis

  Vaikiški miegmaišiai ir vokeliai 

  • Miegmaišiai kūdikiams

   Kodėl verta rinktis miegmaišius kūdikiams?

    mediniai žaislai

   Geras nakties miegas yra svarbus tiek Jums, tiek Jūsų mažyliui. Miegmaišis padės užtikrinti, kad vaikučio miegas būtų komfortiškas, saugus, o tuo pačiu ir ramus. Jis, priešingai nei įprasta antklodė, nesusijauks ir nenukris, net kūdikiui intensyviai judant, taigi Jums neteks keltis jo užkloti. Vaiko miego metu miegmaišis padės palaikyti pastovią temperatūrą, taigi mažylis neprabus dėl to, kad jausis sušalęs. Kūdikis visada miegos šiltai ir patogiai iki pat pirštų galiukų, todėl jausis patogiai ir jaukiai. Be to, jis padės išvengti uždusimo rizikos, kadangi tinkamo dydžio gaminys niekada neužblokuos vaiko kvėpavimo takų.

   Dažnai miegmaišiai turi užtrauktuką, kuris leidžia lengvai aprengti ir nurengti mažylį, bei pakeisti sauskelnes. Svarbu rinktis iš natūralių, tinkamą oro cirkuliaciją užtikrančių audinių pagamintą produktą. Taip pat miegmaišis gali padėti sukurti vaiko miego rutiną. Prie jos įpratęs kūdikis, kaskart įdėtas į miegmaišį supras, kad atėjo metas saldiems sapnams.

   Miegmaišį paprasta pasiimti kelionių metu, taigi jis suteiks mažyliui pažįstamą aplinką ir rutiną, kuri leis jaustis ramiai ir patogiai net esant toli nuo namų.

  • Žieminiai vokeliai

   Kaip išsirinkti žieminį vokelį?

    mediniai žaislai

   Pasivaikščiojimai lauke yra naudingi ir mamai, ir kūdikiui, todėl neleiskite, kad šaltis Jums sutrukdytų tai padaryti. Šiltai apsirengus ir tinkamai pasiruošus, tai puiki proga pakvėpuoti grynu oru, šiek tiek pasimankštinti bei pravėdinti galvą.

   Tam, kad pasiruošimas į lauką šaltomis žiemos dienomis būtų paprastas ir sklandus, rekomenduojame pasirūpinti patogiu ir praktišku, šiltu, žieminiu vokeliu.

   Jis padės išvengti nepatogumų, kuriuos gali sukelti įprastas pledas ar antklodė – mažylis jo neišspirs, nenusiklos, ir Jums neteks kaskart jo pataisyti. Be to, visada būsite tikri, kad kūdikiui vežime šilta, jauku ir patogu.

   Taigi, kaip pasirinkti tinkamą vokelį savo kūdikiui?

    -   Įvertinkite gaminio dydį – vokelis turėtų būti apie 15 cm ilgesnis nei ilgis nuo vaiko kaklo iki pėdų.

    -   Apsvarstykite ar Jums bus patogu įdėti ir išimti mažylį – dauguma vokelių yra užsegami užtrauktukais. Tai gali būti vienas užtrauktukas per visą perimetrą, du atskiri užrauktukai iš abiejų pusių, vienas užtrauktukas per vidurį ir kt. Rinkitės variantą, kuris Jums atrodo patogiausias.

    -   Pasidomėkite gaminio sudėtimi. Tikriausiai ne paslaptis, kad kūdikiams geriausi yra natūralūs audiniai, tačiau turėkite omenyje, kad žieminis vokelis turi konkrečią paskirtį – apsaugoti mažylį nuo šalčio, vėjo ir lietaus. Būtent todėl, verta rinktis nebūtinai natūralius, tačiau tikrai atsparius oro sąlygoms gaminius.

    -   Atsižvelkite ar vokelis turi angas saugos diržams. Tai galbūt ne itin aktualu, kol kūdikis dar mažas, tačiau jam paaugus svarbu mažylį prisegti saugos diržais, kad jis sėdėtų saugiai ir patogiai. Vokelis neturintis angų diržams, trukdys tinkamai prisegti vaiką ir sukels nepageidaujamų nepatogumų.

    -   Pasidomėkite gaminio priežiūra – ne visi vokeliai yra tinkami skalbimui, todėl vertėtų įvertinti ar pasirinktas modelis nesukels papildomų rūpesčių, kai šis išsiteps. Tai itin aktualu, jeigų Jūsų mažylis jau moka vaikščioti savarankiškai ir išvykos metu gali nuspręsti išlipti iš vežimėlio.

  per puslapį
  Showing 1 - 52 of 145 items