didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Galimybė atsiimti Kretingoje

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamai!
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Naujos prekės

Meniu

Maitinimui 

 • Vaikiški indai

  Vaikiškų indų pasirinkimas. Šioje kategorijoje rasite vaikams skirtų indų, šakučių, šaukštelių, puodelių bei lėkščių. Taip pat šioje kategorijoje rasite ir užkandžių dėžučių. Ypač populiarios dėžutės užsienyje atkeliauja į Lietuvą! Jeigu norime, jog mūsų vaikučiai valgytų mūsų paruoštą maistą, užkandžių dėžutė jūsų vaikui bus reikalinga!

 • Vaikiškos gertuvės, termosai

  Kodėl geriausia rinktis medinius žaislus?

   Gertuvės vaikams

  Vaikiškos gertuvės puikiai tinkančios vaikams, kurie judresni ir pradeda daugiau domėtis aplinka esančia aplink juos. Vaikas pats gers iš gertuvės, tai reiškia, kad jis bus savarankiškas, taip pat lavins rankyčių motoriką. Gertuvės tinkamos vežtis kartu su savimi į trumpas ar ilgas keliones, yra nesunkios bei neužima daug vietos, lengvai telpa kelioniniame krepšyje.
  Kyla klausimas, kaip gi išsirinkti gertuvę, kuri atitiktų tėvų prioritetus, kurios būtų tinkamos tam tikro amžiaus kūdikiams ar vaikams. Gertuvių pasirinkimas priklauso nuo tėvų noro bei pasirinkimo duoti gertuves bei taip pat nuo vaiko amžiaus.

  Gertuvės su rankenėlėmis

  Svarbu atkreipti dėmesį į kūdikio amžių. Šios gertuvės tinka kūdikiui nuo 4- 6 mėn. amžiaus. Gertuvė patogi laikyti pačiam kūdikiui, nes turi dvi rankenėles, jos patogios laikyti, taip pat kūdikis jaus, kad rankose turi gertuvę ir ją reikia laikyti.
  Dažniausiai tokios gertuvės turi specialų dangtelį su čiulptuku, kad kūdikis galėtų savarankiškai gerti iš gertuvės. Dangtelis yra patogus kūdikiui ir gerdamas jis gali suformuoti čiulpimo refleksą.

  Gertuvės be rankenėlių

  Šios gertuvės tinka vaikams nuo 1 metų. Jie puikiai paims abejomis rankomis bei saugiau iš jų atsigers, kadangi kai kurios turi išsitraukiantį šiaudelį. Patogios, vaikas gerdamas neišlies skysčio. Kadangi vaikas jau didesnis, jis yra mažiau priklausomas nuo tėvų, tad šios gertuvės puikiai tinka. Mokysis savarankiškumo, laikydamas gertuvę galės atsigerti iš jos.

  Termosai

  Termosas puikiai tinka tiek trumpoms, tiek ilgoms kelionėms, taip pat jis laiko ir šaltį, ir karštį, arbatą ar kitus šiltus ar šaltus gėrimus galima jame laikyti ne tik žiemą, bet ir vasarą, kad mažylis galėtų jais mėgautis, ir todėl, kad nėra didelis, tilps bet kokiame krepšyje. Termosai yra pritaikyti vaikams nuo 3-5 metų

 • Maistelio laikymui

 • Seilinukai

  Seilinukų pasirinkimas

   lovos kudikiams

  Seilinukas – tai kūdikiams po kaklu rišama prijuostė. Kiekvienas kūdikis bevalgant gali tyčia ar netyčia išsipurvinti maistu ar jį bežaisdamas išmėtyti ir tada seilinukas yra gerasis pagalbininkas tėvams. Kadangi pagrindiniai seilinukai yra dviejų rūšių, dažnai tėvams yra sunku nuspręsti, kokios rūšies seilinuką jiems geriausia yra įsigyti, kad šis būtų ne tik pagalbininkas, bet ir pirkinys vertas investicijų, nors ir gali pasirodyti, kad taip nėra. Todėl šiek tiek aptarsime dvi pagrindines seilinukų rūšis.


  Medžiaginis seilinukas

  Medžiaginis seilinukas dažniausiai tinkamas yra tada, kai kūdikis valgymo metu išleidžia daugiau seilių, tad su šiuo seilinuku yra labai patogu nuvalyti tekančias seiles, jos susigeria į medžiagą ir taip kūdikio burna būna švari. Pati medžiaga turi būti lengva, nesiglamžanti, kad skalbimo metu nesiglamžytų.


  Silikoninis seilinukas

  Šis seilinukas dažnai būna didesnis pagalbininkas tėvams kūdikiui bevalgant. Silikonas – tai dirbtinė medžiaga, mažiau glamžosi bevalgant, tačiau su juo nenuvalysi kūdikio burnytės taip švariai, kadangi silikonas gana kieta medžiaga, kūdikiui bus nemalonus jausmas. Tačiau silikoninis seilinukas tinka labiau kūdikiams ir vaikams, kurie valgant mėgsta labiau išsipurvinti ar mėtyti maistą. Jis labai lengvai nusivalo, tad nereikia rūpintis dėl skalbimo, greita džiūsta. Dažnai silikoniniai seilinukai būna kišenėle, kad iškritęs maistas iš vaiko rankų nukristų ne ant stalo, o į tą kišenėlę, taip pat dėl tų pačių priežasčių silikoniniai seilinukai būna net gi su rankovėmis.


  Svarbiausias seilinuko išsirinkimo kriterijus yra patys tėvai. Tik jie patys gali nuspręsti, koks seilinukas tik jų kūdikiui, kaip jis bus naudojamas ir ar atitiks jų pačių norus ir galimybes išbandyti skirtingus seilinukus.

 • Maitinimo kėdutės

  Maitinimo kėdučių pasirinkimas. Didelės, mažos bei lengvai transportuojamos! Įvairių spalvų maitinimo kėdžių pasirinkimas. Ypač patogi priemonė tėvams, norint vaiką ramiai ir paprastai pamaitinti! Šio tipo kėdutės puikiai tinka vaikams, kurie jau geba sėdėti.

 • Buteliukai

 • Vaikiški puodeliai

per puslapį
Showing 1 - 60 of 758 items