Naujos prekės

Norų krepšelis

Žaidimams lauke 

 • Balansiniai dviratukai

  Kaip išsirinkti tinkamą balansinį dviratuką?

   balansiniai dviratukai

  Viena iš populiariausių transporto priemonių vaikams - balansiniai dviratukai. Smagi galimybė lavinti vaikučių motorinius sugebėjimus, skatinti judėti, mokyti balansavimo įgūdžių. Šios transporto priemonės būna įvairios, su pripučiamomis padangomis ar EVA pluošto. Taip pat rėmas gali būti metalinis, medinis arba plastiko. Be to pasitaiko ir tokių modelių, kurių vairas ar sėdynė nesireguliuoja, todėl yra pakankamai statiški ir trumpiau naudojami. Žemiau apžvelgsime du galimus variantus su metaliniu bei mediniu rėmu.

  Mediniai balansiniai dviratukai

  Ekologiškas sprendimas, kuris vieniems patinka, o kitiems ne. Tam yra keletas priežasčių. Medinė konstrukcija nebūtinai yra tokia ilgaamžiška, kaip metalinė. Taip pat medinės konstrukcijos dalys gali būti jautresnės drėgmei, todėl pasitaiko deformacijos problemų. Dar vienas labai svarbus aspektas - vairas. Medinių balansinių dviratukų vairas dažniausiai nebūna reguliuojamas, todėl žvelgiant į ilgąją perspektyvą, jis šiek tiek vaikams gali sukelti nepatogumo jausmą augant.

  Kyla klausimas kokie yra pliusai? Pasitaiko modelių, kurie būna pakankamai lengvi, taip pat vienas iš pagrindinių aspektų - ekologiškumas, taip pat, jog yra nerūdijantis. 

  Metaliniai balansiniai dviratukai

  Dažniausiai universalūs, patogūs, su įvairiomis opcijomis. Metalinių balansinių dviratukų gali būti įvairių, su pripučiamomis padangomis, arba EVA pluoštu, su stabdžių sistema, su reguliuojamu vairu, pastatymo kojele. Metalinė konstrukcija turi kur kas daugiau variantų, kurie prideda komfortiškumą šiai transporto priemonei. Nors ir turi daug pliusų, taip pat galima įžvelgti ir tam tikrų minusų. 

  Kokie yra metalinių dviratukų minusai? Vienas iš pagrindinių minusų - svoris. Ne visi, bet kai kurie metaliniai balansiniai dviratukai gali būti sunkesni, todėl vertėtų atkreipti dėmesį prieš perkant. Taip pat pažeidus pirminį dažo sluoksnį turėsime problemų su korozija.

  Įsigyjant balansinius dviratukus patartina atkreipti dėmesį į poreikius bei iškelti tam tikrus klausimus. Kokia kelio danga vaikas važinės, ar tai bus lygi danga, ar žvyruota. Norite, jog vaikas mokytusi su rankiniu stabdžių, ar manote, jog jam dar per anksti. Jums reikalinga transporto priemonė su pripučiamais ratais ar pakanka EVA pluošto.

  Iškėlus visus šiuos klausimus pirkti prekę bus kur kas paprasčiau.

 • Pripučiami baseinai ir priedai...

  Pripučiami baseinai vaikams

   baseinai vaikams

  Kas gali būti smagiau karštą vasaros dieną vaikams? Taip, maudynės, pramogos vandenyje. Šioje skiltyje aptarsime į ką svarbiausia atkreipti dėmesį prieš perkant maudynėms skirtus baseinėlius ir kitus priedus.

  Kaip tinkamai išsirinkti pripučiamą baseiną ar kitą priedą maudynėms?

  Vandenyje ypač smagūs įvairūs priedai vaikams, padangos, baseinai, čiužiniai bei kitos pripučiamos priemonės. Renkantis jas būtina atkreipti dėmesį į kokybę, PVC dangos storį. Taip pat vienas iš svarbesnių aspektų kokį svorį pasirinktos priemonės išlaiko. 

  Vieni iš pirmaujančių gamintojų yra INTEX ir BESTWAY, šių kompanijų produkcija yra patikima, kuriama pagal visus saugumo ir kokybės standartus, todėl mūsų rekomendacija yra rinktis būtent šių gamintojų produkciją. 

  Dažnas klausimas ką pasirinkti, norint išmokyti vaiką plaukti

  Viskas priklauso nuo jūsų vaiko, tačiau specialistai rekomenduoja rinktis tik padedančias priemones, kurios skatina vaikučius savarankiškumo, pratinantys prie pastovaus, sunkaus judėjimo vandenyje. 

  Pripučiamos padangos plaukimui nėra geras variantas, tai tik malonumo, smagaus laiko praleidimo priemonė. Patartina naudoti plaukimo lenteles, makaronus, taip pat pripučiamas rankoves. Šios priemonės skatins vaikučius mokytis savarankiškumo, daugiau judėti vandenyje. Vaikai ypač greitai suvokia ir išmoksta plaukimo pradmenis, o palengvinančios priemonės kartais gali trukdyti vaikučių vystymuisi, todėl patariame rinktis atsakingai. 

  Pripučiamų baseinų įvairovė

  Renkantis baseinus vaikams svarbu atkreipti dėmesį į savo pageidavimus. Ar baseino norite didelio, ar su priedais, o gal su čiuožykla? Šiomis dienomis, galima įsygyti įvairiausių modelių su čiuožyklomis, įvairiais priedais, fontanais ir panašiai. Visi baseinai dažniausiai naudojami ant žemės paviršiaus.

 • Paspirtukai vaikams

  Kokius paspirtukus vaikams pasirinkti?

   paspirtukai vaikams

  Aktyvaus laisvalaikio praleidimo priemonės. Dažniausiai nuo 2 metų vaikams jau tinkantys paspirtukai yra su 3 ratais, o šiek tiek vyresni nuo 4-5 metų įsigyja paspirtukus su 2 ratais. Gauname klausimą, o gi kokius paspirtukus geriausia pasirinkti? Atsakymas labai platus į kurį ir pabandysime atsakyti.

  Paspirtukų pasirinkimas priklauso nuo žmogaus norų bei galimybių. Daiktas atliks savo paskirtį ir vienu ir kitu atveju.

  Triračiai paspirtukai vaikams

  Labai svarbu atkreipti dėmesį į paspirtukų plastmasės kokybę, jos stiprumą/storį. Yra tokių modelių, kurie turi ypač minkštą kojos pasidėjimo padą. Dėl minkštos ir plonos plastmasės paspirtuko padas įlinksta, atsiranda paspirtuko apkrova, vaikams tampa sunkiau riedėti. Todėl vienas iš svarbesnių aspektų, tvirtos plastmasės pasirinkimas.

  Reikėtų nepamiršti ir ratukų kokybės. Rinkoje yra dviejų tipų ratai plastikiniai arba guminiai. Vienareikšmiškai guminiai ratai yra patogesni, riedėjimas įvairia kelio danga tampa žymiai paprastesnis. Įsigijus plastikinius ratus, vaiko paspirtukas skleis didelį garsą, rankytės jaus didesnę vibracijos jėgą. Taip pat svarbu paminėti, jog pravažumas bus žymiai prastesnis.

  Guminių ratų kokybė atsispindi kietume. Kuo minkštesni ratai, tuo važiavimas yra patogesnis, todėl dėl šios priežasties būtina atkreipti dėmesį į ratų minkštumo skaičių, jis dažniausiai žymimas U raide.

  Dviračiai paspirtukai

  Dviračiai paspirtukai dažniausiai naudojami jau labiau pažengusiems vaikams nuo 3-5 metų. Būtina atkreipti dėmesį, jog perkant paspirtukus vyresniems vaikams jų tarnavimo amžius turi būti kur kas ilgesnis. Todėl perkant paspirtuką vyresniems vaikams atkreipkite dėmesį į ratų kokybę - ar paspirtukas turi guminius ratus, rankenas ar jos guminės ar politireno pluošto, koks rėmas, plastikas, metalas ar aliuminis. 

  Mes rekomenduojame paspirtuką rinktis su guminėmis rankenomis, metaliniu arba aliuminiu rėmu bei guminiais ratais. Visi šie aspektai leis paspirtuku naudotis kur kas ilgiau. 

  Taip pat nepamirškime ir apie vairo reguliavimo galimybę bei stabdžius. 

 • Triratukai vaikams

  Kaip tinkamai pasirinkti triratuką?

   mediniai žaislai

  Vos tik atšyla orai, tėvai pasiruošia sezonui ir įsigyja arba ištraukia savo triratukus. Jeigu triratuko vis dar neturite, pabandysime apžvelgti visus įmanomus variantus ir padėti išsirinkti. Rinkoje yra keletas skirtingų tipų triratukų. Vieni yra skirti minimui su pedalais - pramogai, kiti vaikučio vežimui, patogiam pasivaikščiojimui.

  Triratukai su stūmimo galimybe

  Jeigu ieškote triratuko, kuris bus skirtas patogioms kelionėms su vaiku, privalote rinktis su stūmimui skirta rankena. Tokie triratukai dažniausiai turi standartinius priedus - apsaugą nuo saulės bei lietaus, diržinę sistemą, apsaugos bortelį, kojų padus, vairą, sėdimą bei gulimą padėtį bei daiktadėžę. Kyla klausimas į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis triratuką? Siūlytume įsivertinti ar triratuko ratai jums reikalingi pripučiami ar EVA pluošto. Būna atvejų, jog dėl šios priežasties žmonės pradeda gailėtis įsigijus prekę. Vieningos nuomonės nėra, populiarūs abu variantais, vieni įžvelgia trūkumų su pripučiamais kiti su EVA pluošto. O mes trumpai apžvelgsime ir papasakosime šiuos privalumus bei trūkumus.

  EVA pluošto triratukų ratai

  Šio tipo ratai yra kietesni, su jais nėra taip malonu važiuoti. Tačiau vienas iš pagrindinių privalumų yra toks, jog jais nereikia rūpintis, jų niekada nepradursite, todėl iš vienos pusės tai bus pakankamai saugus sprendimas. Tačiau ar patogus? Vėl gi reikėtų įsivertinti, kokia danga dažniausiai važinėjate, jeigu tai ypač lygūs keliai, nežvyruoti, EVA pluošto ratai - geras sprendimas.

  Pripučiami ratai

  Šio tipo ratai yra visiškai skirtingi, lyginant su EVA pluoštu. Tai minkštesni, turintys vieną iš pagrindinių privalumų, patogu riedėjimą bet kokia kelio danga. Todėl, jeigu tenka važinėti žvyruoti keliu, šis pasirinkimas būtų vienas iš protingesnių. Tačiau, kai kas įžvelgia ir minusų, o vienas iš pagrindinių yra priežiūra. Pradūrimo atveju reikės tvarkyti, taip pat pasitaiko, jog ratai išsileidžia, todėl juos reguliariai reikia pripūsti. Jeigu tokie aspektai jūsų nejaudina, verta pagalvoti apie tokio modelio įsigijimą.

  Taip pat patartina atkreipti dėmesį ir į tai ar visos triratuko dalys nusiima, ir kai vaikas turės daugiau metukų, ar su turimu modeliu galės važiuoti pats. 

  Įvertinus visus šiuos aspektus galima išsirinkti visai neblogą triratuką, kuris bus patogus, komfortiškas ir funkcionalus.

 • Vaikiškos supynės

  Vaikiškų supynių pasirinkimas

   vaikiškos sūpynės


  Šioje kategorijoje rasite lauko ir vidaus sūpynes vaikams. Turbūt nerasite nei vieno vaiko, kuris nemėgtų suptis? Ypač šiltomis vasaros dienomi, toks laiko praleidimas lauke yra vienas iš smagiausių vaikams.
  Savo asortimente galime pasiūlyti natūralaus medžio, apvalias, medines, plastmasines, tinklines, medžiagines sūpynes.

  Kaip išsirinkti tinkamas sūpynes?

  Sūpynių pasirinkimas priklauso nuo poreikių bei nuo to kur planuojate jas tvirtinti. Didžioji dauguma sūpynių turi papildomus žiedelius, kurių pagalba galėsite sūpynes tvirtinti prie įvairiausių lubų, ar tam skirto rėmo. Norint sūpynes naudoti lauke, patartina rinktis tokius modelius, kurie nebijo drėgmės bei saulės spindulių. Paprasčiausias ir ilgaamžiškiausias variantas pirkti metalinio rėmo konstrukcijas su sūpynėmis. Šio tipo modeliai įsileidžią į žemę, yra tvirti, nebijo drėgmės bei saulės spindulių. Ypač dažnai naudojami ugdymo įstaigose, parkuose.

  Nuo kokio amžiaus galima naudoti sūpynes?

  Kiekvienas skirtingas modelis turi savo amžiaus grupę. Sūpynės gali būti skirtos nuo 9-12 mėnesių vaikams. Viskas priklauso kokios konstrukcijos daiktas ar jis yra saugus ir pritaikytas patiems mažiausiems. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vaiką ar jis jau pasiruošęs, sutvirtėjęs. Renkantis sūpynes vaikams labai svarbu papildomos apsaugos bei kokybiškas atlošas. Taip pat būtinas papildomas diržas, o jei jo nėra, jog konstrukcija būtų kiek aukštesnė ir vaikas negalėtų įsikibęs išlipti.

 • Sporto - judėjimo priemonės

  Saikingas ir gerai subalansuotas sportas - sveikata. Tai labai svarbu nuo pat mažų dienų, todėl šioje kategorijoje rasite įvairiausių priemonių, kurios padės jūsų vaikams aktyviai leisti laiką! Šokliukai, kamuoliai bei kitos priemonės - tai ko reikia kokybiškam sportui!

 • Lauko žaidimų aikštelės

  Vaikiškos lauko žaidimų aikštelės namams, parkams bei ugdymo įstaigoms. Galime pasiūlyti įvairiausių modelių žaidimų aikšteles su čiuožyklomis, namukais, krepšiniais ar edukaciniais priedais. Visai produkcijai taikome garantijas ir grąžinimo galimybę. Namukai, čiuožyklos, supyn4s, didelės bei mažos aikštelės vaikams! 

 • Smėlio žaislai

 • Vaikiški šalmai

 • Riedlentės vaikams

 • Minami traktoriai ir kartingai

 • Vaikiški batutai

 • Žiemos prekės

 • Riedučiai vaikams

 • Akumuliatorinės transporto...

 • Lauko žaislai

per puslapį
Showing 1 - 52 of 1307 items