didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Galimybė atsiimti Kretingoje

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamai!
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Meniu
Žaidimams lauke

Geras oras už lango tik ir kviečia leisti daugiau laiko gamtoje su šeima. Įvairios palapinės, balansiniai dviratukai, šokdynės, puiki pramoga vaikams.

Žaidimams lauke 

 • Balansiniai dviratukai

  Mediniai bei metaliniai balansiniai dviračiai vaikams. Kokybiški bei patvarūs dviratukai skirti nuo 2 iki 6 metų.

  Šios kategorijos produkai jūsų vaikui gali būti pirmoji transporto priemonė, kuri padės susipažinti su pusiausvyros ypatumais. Ugdo vaikų pasitikėjimą savimi, moko važiavimo dviračiu pagrindų. Puikiai tiks aktyviems vaikams. Visai produkcijai taikomos garantijos!

 • Pripučiami baseinai ir priedai...

  Pripučiami baseinai vaikams

   baseinai vaikams

  Kas gali būti smagiau karštą vasaros dieną vaikams? Taip, maudynės, pramogos vandenyje. Šioje skiltyje aptarsime į ką svarbiausia atkreipti dėmesį prieš perkant maudynėms skirtus baseinėlius ir kitus priedus.

  Kaip tinkamai išsirinkti pripučiamą baseiną ar kitą priedą maudynėms?

  Vandenyje ypač smagūs įvairūs priedai vaikams, padangos, baseinai, čiužiniai bei kitos pripučiamos priemonės. Renkantis jas būtina atkreipti dėmesį į kokybę, PVC dangos storį. Taip pat vienas iš svarbesnių aspektų kokį svorį pasirinktos priemonės išlaiko. 

  Vieni iš pirmaujančių gamintojų yra INTEX ir BESTWAY, šių kompanijų produkcija yra patikima, kuriama pagal visus saugumo ir kokybės standartus, todėl mūsų rekomendacija yra rinktis būtent šių gamintojų produkciją. 

  Dažnas klausimas ką pasirinkti, norint išmokyti vaiką plaukti

  Viskas priklauso nuo jūsų vaiko, tačiau specialistai rekomenduoja rinktis tik padedančias priemones, kurios skatina vaikučius savarankiškumo, pratinantys prie pastovaus, sunkaus judėjimo vandenyje. 

  Pripučiamos padangos plaukimui nėra geras variantas, tai tik malonumo, smagaus laiko praleidimo priemonė. Patartina naudoti plaukimo lenteles, makaronus, taip pat pripučiamas rankoves. Šios priemonės skatins vaikučius mokytis savarankiškumo, daugiau judėti vandenyje. Vaikai ypač greitai suvokia ir išmoksta plaukimo pradmenis, o palengvinančios priemonės kartais gali trukdyti vaikučių vystymuisi, todėl patariame rinktis atsakingai. 

  Pripučiamų baseinų įvairovė

  Renkantis baseinus vaikams svarbu atkreipti dėmesį į savo pageidavimus. Ar baseino norite didelio, ar su priedais, o gal su čiuožykla? Šiomis dienomis, galima įsygyti įvairiausių modelių su čiuožyklomis, įvairiais priedais, fontanais ir panašiai. Visi baseinai dažniausiai naudojami ant žemės paviršiaus.

 • Paspirtukai vaikams

  Kokius paspirtukus vaikams pasirinkti?

   paspirtukai vaikams

  Aktyvaus laisvalaikio praleidimo priemonės. Dažniausiai nuo 2 metų vaikams jau tinkantys paspirtukai yra su 3 ratais, o šiek tiek vyresni nuo 4-5 metų įsigyja paspirtukus su 2 ratais. Gauname klausimą, o gi kokius paspirtukus geriausia pasirinkti? Atsakymas labai platus į kurį ir pabandysime atsakyti.

  Paspirtukų pasirinkimas priklauso nuo žmogaus norų bei galimybių. Daiktas atliks savo paskirtį ir vienu ir kitu atveju.

  Triračiai paspirtukai vaikams

  Labai svarbu atkreipti dėmesį į paspirtukų plastmasės kokybę, jos stiprumą/storį. Yra tokių modelių, kurie turi ypač minkštą kojos pasidėjimo padą. Dėl minkštos ir plonos plastmasės paspirtuko padas įlinksta, atsiranda paspirtuko apkrova, vaikams tampa sunkiau riedėti. Todėl vienas iš svarbesnių aspektų, tvirtos plastmasės pasirinkimas.

  Reikėtų nepamiršti ir ratukų kokybės. Rinkoje yra dviejų tipų ratai plastikiniai arba guminiai. Vienareikšmiškai guminiai ratai yra patogesni, riedėjimas įvairia kelio danga tampa žymiai paprastesnis. Įsigijus plastikinius ratus, vaiko paspirtukas skleis didelį garsą, rankytės jaus didesnę vibracijos jėgą. Taip pat svarbu paminėti, jog pravažumas bus žymiai prastesnis.

  Guminių ratų kokybė atsispindi kietume. Kuo minkštesni ratai, tuo važiavimas yra patogesnis, todėl dėl šios priežasties būtina atkreipti dėmesį į ratų minkštumo skaičių, jis dažniausiai žymimas U raide.

  Dviračiai paspirtukai

  Dviračiai paspirtukai dažniausiai naudojami jau labiau pažengusiems vaikams nuo 3-5 metų. Būtina atkreipti dėmesį, jog perkant paspirtukus vyresniems vaikams jų tarnavimo amžius turi būti kur kas ilgesnis. Todėl perkant paspirtuką vyresniems vaikams atkreipkite dėmesį į ratų kokybę - ar paspirtukas turi guminius ratus, rankenas ar jos guminės ar politireno pluošto, koks rėmas, plastikas, metalas ar aliuminis. 

  Mes rekomenduojame paspirtuką rinktis su guminėmis rankenomis, metaliniu arba aliuminiu rėmu bei guminiais ratais. Visi šie aspektai leis paspirtuku naudotis kur kas ilgiau. 

  Taip pat nepamirškime ir apie vairo reguliavimo galimybę bei stabdžius. 

 • Triratukai vaikams

  Triratukai skirti smagesnei bei patogesnei vaiko kelionei. Šio tipo transporto priemonių komplektacijų būna įvairiausių. Triratukai ypač patinka judresniems vaikams, kurie nemėgsta sėdėti įprastame vežimėlyje. O taip pat ir tėvams, kadangi jų vaikas tampa ramesnis.

 • Vaikiškos supynės

  Vaikiškų supynių pasirinkimas

   vaikiškos sūpynės


  Šioje kategorijoje rasite lauko ir vidaus sūpynes vaikams. Turbūt nerasite nei vieno vaiko, kuris nemėgtų suptis? Ypač šiltomis vasaros dienomi, toks laiko praleidimas lauke yra vienas iš smagiausių vaikams.
  Savo asortimente galime pasiūlyti natūralaus medžio, apvalias, medines, plastmasines, tinklines, medžiagines sūpynes.

  Kaip išsirinkti tinkamas sūpynes?

  Sūpynių pasirinkimas priklauso nuo poreikių bei nuo to kur planuojate jas tvirtinti. Didžioji dauguma sūpynių turi papildomus žiedelius, kurių pagalba galėsite sūpynes tvirtinti prie įvairiausių lubų, ar tam skirto rėmo. Norint sūpynes naudoti lauke, patartina rinktis tokius modelius, kurie nebijo drėgmės bei saulės spindulių. Paprasčiausias ir ilgaamžiškiausias variantas pirkti metalinio rėmo konstrukcijas su sūpynėmis. Šio tipo modeliai įsileidžią į žemę, yra tvirti, nebijo drėgmės bei saulės spindulių. Ypač dažnai naudojami ugdymo įstaigose, parkuose.

  Nuo kokio amžiaus galima naudoti sūpynes?

  Kiekvienas skirtingas modelis turi savo amžiaus grupę. Sūpynės gali būti skirtos nuo 9-12 mėnesių vaikams. Viskas priklauso kokios konstrukcijos daiktas ar jis yra saugus ir pritaikytas patiems mažiausiems. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vaiką ar jis jau pasiruošęs, sutvirtėjęs. Renkantis sūpynes vaikams labai svarbu papildomos apsaugos bei kokybiškas atlošas. Taip pat būtinas papildomas diržas, o jei jo nėra, jog konstrukcija būtų kiek aukštesnė ir vaikas negalėtų įsikibęs išlipti.

 • Sporto - judėjimo priemonės

  Saikingas ir gerai subalansuotas sportas - sveikata. Tai labai svarbu nuo pat mažų dienų, todėl šioje kategorijoje rasite įvairiausių priemonių, kurios padės jūsų vaikams aktyviai leisti laiką! Šokliukai, kamuoliai bei kitos priemonės - tai ko reikia kokybiškam sportui!

 • Lauko žaidimų aikštelės

  Vaikiškos lauko žaidimų aikštelės namams, parkams bei ugdymo įstaigoms. Galime pasiūlyti įvairiausių modelių žaidimų aikšteles su čiuožyklomis, namukais, krepšiniais ar edukaciniais priedais. Visai produkcijai taikome garantijas ir grąžinimo galimybę. Namukai, čiuožyklos, supyn4s, didelės bei mažos aikštelės vaikams! 

 • Smėlio žaislai

 • Vaikiški šalmai

 • Riedlentės vaikams

 • Minami traktoriai ir kartingai

 • Vaikiški batutai

per puslapį
Showing 1 - 60 of 870 items

Geras oras už lango tik ir kviečia leisti daugiau laiko gamtoje su šeima. Įvairios palapinės, balansiniai dviratukai, šokdynės, puiki pramoga vaikams.