Traukinukai ir jų priedai 

Pristatymas per 1-3 d.d.

63.68 € -15% Akcija! 54.13
Dėti į krepšelį
Pristatymas per 1-3 d.d.

26.50 € -15% Akcija! 22.53
Dėti į krepšelį
Pristatymas per 1-3 d.d.

20.78 € -15% Akcija! 17.66
Dėti į krepšelį
Pristatymas per 1-3 d.d.

40.10 € -25% Akcija! 30.08
Dėti į krepšelį
Pristatymas per 1-3 d.d.

27.38 € -15% Akcija! 23.27
Dėti į krepšelį

Vaikiški traukinukai yra ne tik žaislai, bet ir puikus būdas skatinti vaikų vaizduotę, kūrybiškumą ir koordinaciją. Mūsų parduotuvė siūlo įvairius traukinukus, kad kiekvienas vaikas galėtų rasti tai, kas atitinka jo pomėgius ir poreikius.

Vienas iš populiariausių traukinukų tipų yra traukinukai su trasomis. Šie žaislai suteikia vaikams galimybę kurti savo traukinių maršrutus, įrengti geležinkelius ir leisti savo mašinėlėms skristi per tiltus bei tunelius. Tai ne tik skatina kūrybingumą, bet ir mokymąsi bendradarbiauti, kurdami traukinių stotis ir trasas kartu su draugais ar šeimos nariais.

Elektriniai traukinukai yra puiki pramoga, įvairių formų ir spalvų. Jie dažnai turi įspūdingas funkcijas, tokias kaip šviesos, garsai ir judėjimo efektai. Šie traukinukai skatina vaikų smalsumą ir techninį mąstymą, nes jie gali stebėti, kaip mašinėlė juda įvairiais būdais. Be to, elektriniai traukinukai padeda plėsti vaikų motorinius įgūdžius.

RC (nuotolinio valdymo) traukinukai suteikia dar didesnę kontrolę vaikams, leisdami jiems valdyti traukinuką nuotoliniu būdu. Tai puiki galimybė lavinti vaikų koordinaciją, reakcijos greitį ir valdymo įgūdžius. Vaikai mėgaujasi stebėdami, kaip jų traukinukai pasislenka ir posukioja pagal jų norus.

Mediniai traukinukai yra klasikiniai, laiko patikrinti žaislai, kurie nepraranda savo populiarumo. Jie dažnai yra tvirti, ilgaamžiai ir saugūs. Mediniai traukinukai skatina vaikų kūrybiškumą ir padeda jiems suprasti pagrindines fizikos bei inžinerijos sąvokas, tokiu būdu derindami mokymąsi ir pramogą.

Visi šie traukinukai yra tinkami tiek berniukams, tiek mergaitėms. Nėra svarbu vaiko lytis - svarbu skatinti jo pomėgius ir leisti jam išreikšti save žaidimuose. Be to, traukinukai yra puikus būdas skatinti draugystę ir bendravimą, nes vaikai gali dalintis savo žaislais su draugais arba kurti bendrus žaidimus.

Mūsų parduotuvė pasižymi dideliu traukinukų asortimentu, užtikrinančiu, kad kiekvienas vaikas gali rasti traukinuką, kuris atitiks jo lūkesčius ir prisidės prie jo vystymosi. Investuokite į vaiko laimę ir pažangą su mūsų įvairiais, kokybiškais vaikiškais traukinukais!