Įjungti filtrai

  Paspiriamos mašinos  

  Akcija!
  Pristatymas per 1-3 d.d.

  22.90 € -15% Akcija! 19.47
  Dėti į krepšelį
  Pristatymas per 1-3 d.d.

  78.50 € -40% Akcija! 47.10
  Dėti į krepšelį
  Pristatymas per 1-3 d.d.

  49.90 € -30% Akcija! 34.93
  Dėti į krepšelį
  Pristatymas per 1-3 d.d.

  47.00 € -30% Akcija! 32.90
  Dėti į krepšelį
  Pristatymas per 1-3 d.d.

  52.90 € -30% Akcija! 37.03
  Dėti į krepšelį

  Paspiriamos mašinėlės

   paspiriamos masineles vaikams

  Didelis pasirinkimas įvairių vaikiškų paspiriamų mašinėlių. Nuo metų amžiaus skirtos mašinėlės puikiai tiks naudoti namuose! Vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų vaikams. Šio tipo užsėdamos mašinėlės dažnai komplektuojamos ir kaip dovanos bei staigmeos. Komplektuose gausu įvairiausių pasirinkimų, su garsais, su judančiais elementais ir lavinamosiomis priemonėmis. Šio tipo mašinėlės naudojamos ir lauko sąlygomis.

  Kokio tipo paspiriamas mašinėles rinktis?

  Būna atvejų, jog tėvai ieško mašinėlių su paminkštintais ratais. Tačiau rinkoje mašinėlių ratai dažniausiai gaminami iš plastmasės be minkšto pluošto. Būtina atkreipti dėmesį, jog jeigu ratas bus per minkštas vaikams bus kur kas sunkiau važiuoti ir mašinėlė neriedės. Dėl šios priežasties gamintojai pasirenka kietesnio pluošto ratus. Toks gamintojo pasirinkimas dažniausiai įtakoja papildomo garso skleidimą nelygiais kelio paviršiais.

  Paspiriamos mašinėlės vaikams – vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų tiek berniukams, tiek mergaitėms. Asortimente rasite firminių Mercedes, Ranger Rover, Fiat, Mclaren, Porsche bei kitų markių modelius. Vieni iš patogesnių modelių yra su paaukštintais atlošais bei daiktadėže. Taip pat patartina rinktis su skambėjimo tonais, vaikams tai bus papildoma galimybė įmituoti įvairiausias žaidimų situacijas.