Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Vaikams ir kūdikiams

Įvairios kokybiškos prekės vyresniems bei jaunesniems vaikams. Prekyboje esančios prekės atkeliauja iš didžiausių Europos šalių. Visi produktai yra sertifikuoti bei saugūs mūsų vaikučiams. Didelis vaikiškų prekių pasirinkimas - galimybė išsirinkti tinkamiausią produktą pagal norimus poreikius. Taikome įvairias lojalumo programas pastoviems klien...

Įvairios kokybiškos prekės vyresniems bei jaunesniems vaikams. Prekyboje esančios prekės atkeliauja iš didžiausių Europos šalių. Visi produktai yra sertifikuoti bei saugūs mūsų vaikučiams. Didelis vaikiškų prekių pasirinkimas - galimybė išsirinkti tinkamiausią produktą pagal norimus poreikius. Taikome įvairias lojalumo programas pastoviems klientams.

Daugiau

Vaikams ir kūdikiams 

 • Maitinimui

 • Kramtukai kūdikiams

  Kramtukai kūdikiams

   mediniai žaislai

  Šie spalvingi žaisliukai turi gerokai svarbesnę paskirtį nei įprasti žaislai – jie skirti raminti sudirgusias dantenas, pirmųjų dantukų dygimo periodu.

  Kramtukas suteikia kūdikiui komforto ir apmalšina jaučiamą skausmą bei diskomfortą.Tačiau šie produktai yra naudingi kūdikui ir dėl kitų priežasčių. Visų pirma, mažyliai iš esmės yra linkę dėti į burną įvairius daiktus, kadangi tokiu būdu jie pažįsta supantį pasaulį ir lavina savo suvokimą apie jį. Šiai paskirčiai naudojamas kramtukas yra saugus ir praktiškas pasirinkimas. Be to, kramtukas priverčia vaikutį pajudinti savo liežuvį, burnos bei veido raumenis, o tai vėliau padeda lavinti kalbos įgūdžius.

  Rinkoje galima rasti iš silikono, plastiko, gumos ar medžio pagamintų kramtukų, kurie yra skirtingų tekstūrų, formų bei spalvų. Dažniausiai jie sukurti taip, kad mažyliui būtų lengva sugriebti ir laikyti žaisliuką mažomis savo rankytėmis. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kramtukas iš tiesų būtų kokybiškas ir atitiktų savo paskirtį, kadangi kai kurie jų būna užpildyti skysčiu ar turi lūžtančių plastikinių dalių, kurios gali sukelti pavojų vaiko sveikatai ir saugumui. Taip pat jų sudėtyje neturėtų būti ftalatų ir BPA, kadangi šios medžiagos yra kenksmingos kūdikiui, o tokie gaminiai negali būti dedami į burną. Pasirinktą kramtuką svarbu reguliariai valyti, pavyzdžiui kasdien plauti muilu ir vandeniu arba indaplovėje.

 • Vystymo lentos

  Vystymo lenta - patogiai vaiko priežiūrai?

   vaikiški rankšluosčiai vaikams

  Norite patogios priemonės vaiko priežiūrai, pervystymui? Speciali vystymo lenta - puiki priemonė. Galima įsigyti vystymo čiužinį, lentą ar net vystymo stalą. O kurį pasirinksite Jūs?

  Trumpai apžvelgsime visų šių 3 modelių privalumus, o Jums teks pasirinkti.

  Kieto pagrindo vystymo lenta

  Dažnai naudojama ant lovytės, galima įsigyti ilgesnį arba trumpesnį modelį. Dažniausiai lentos yra pritaikytos lengvai priežiūrai su neperšlampama medžiaga. Paminkštintos, todėl bus ypač patogios. Lengvai ir stabiliai pastatysite vystymo lentą bet kokioje, norimoje vietoje. Tai stabilus, saugus vaiko pervystymo, priežiūros variantas. Šį modelį galima užvilkti specialiu užvalkaliuku. Šoniniai borteliai saugo vaikučius nuo galimo iškritimo. Tačiau būtina papildoma priežiūra bei apsauga, nepaliekant vaikučių vienų. 

  Vystymo čiužinys

  Vystymo čiužiniai skirti naudoti ant kietesnių paviršių, pavyzdžiui komodos, didelio stalo ar panašaus paviršiaus. Čiužiniai, kaip ir vystymo lentos turi bortelius, kurie saugo vaikučius nuo galimo vaikučio iškritimo. Minkšto užpildo, taip pat turintys neperšlampančią medžiagą, kuri ypač lengvai prižiūrima.

  Vystymo stalas

  Vystymo stalai dažniausiai yra talpūs, turintys lentynėles. Ant viršaus dedamas vystymo čiužinys arba lenta. Patogi priemonė susidėti vaikučio daiktus, rūbelius bei kitas priemones. Pasitaiko ir tokių modelių, jog stalo viduje yra įmontuotos vonelės maudynėms. 

  Pasirinkite sau patį tinkamiausią sprendimą ir patogiai rūpinkitės savo vaikučiais.

 • Vaikštynės - stumdukai

 • Paspiriamos mašinos

  Paspiriamos mašinėlės

   paspiriamos masineles vaikams

  Didelis pasirinkimas įvairių vaikiškų paspiriamų mašinėlių. Nuo metų amžiaus skirtos mašinėlės puikiai tiks naudoti namuose! Vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų vaikams. Šio tipo užsėdamos mašinėlės dažnai komplektuojamos ir kaip dovanos bei staigmeos. Komplektuose gausu įvairiausių pasirinkimų, su garsais, su judančiais elementais ir lavinamosiomis priemonėmis. Šio tipo mašinėlės naudojamos ir lauko sąlygomis.

  Kokio tipo paspiriamas mašinėles rinktis?

  Būna atvejų, jog tėvai ieško mašinėlių su paminkštintais ratais. Tačiau rinkoje mašinėlių ratai dažniausiai gaminami iš plastmasės be minkšto pluošto. Būtina atkreipti dėmesį, jog jeigu ratas bus per minkštas vaikams bus kur kas sunkiau važiuoti ir mašinėlė neriedės. Dėl šios priežasties gamintojai pasirenka kietesnio pluošto ratus. Toks gamintojo pasirinkimas dažniausiai įtakoja papildomo garso skleidimą nelygiais kelio paviršiais.

  Paspiriamos mašinėlės vaikams – vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų tiek berniukams, tiek mergaitėms. Asortimente rasite firminių Mercedes, Ranger Rover, Fiat, Mclaren, Porsche bei kitų markių modelius. Vieni iš patogesnių modelių yra su paaukštintais atlošais bei daiktadėže. Taip pat patartina rinktis su skambėjimo tonais, vaikams tai bus papildoma galimybė įmituoti įvairiausias žaidimų situacijas.

 • Žaislai kūdikiams

  Įvairūs lavinamieji žaislai kūdikiams, kramtukai, pakabinami žaisliukai ant vėžimėlio. Spalvoti, ryškūs, su garsais.

 • Vaikiški miegmaišiai ir vokeliai

 • Vaikiški rankšluosčiai

  Rankšluosčiai kūdikiams ir vaikams

   vaikiški rankšluosčiai vaikams

  Kalbant apie kūdikius, net ir perkant iš pažiūros paprastą produktą, tokį kaip rankšluostis, reikėtų atlikti atidų gaminio įvertinimą, tam, kad Jūsų mažylis visada jaustūsi jaukiai ir komfortabiliai.

  Tačiau kartais išsirinkti būna išties sudėtinga, kadangi asortimentas yra tikrai milžiniškas.

  Tam, kad padėtumėme išvengti ilgo ir sudėtingo rinkimosi proceso, siūlome Jums keletą patarimų, kad tai padaryti būtų greičiau ir paprasčiau.

  Rankšluosčio tipą, kurį pasirinksite savo kūdikiui, turėtų įtakoti ne tik pageidavimai ir patogumas. Tai taip pat turėtų priklausyti ir nuo vyraujančių oro sąlygų. Šaltuoju metų laiku, svarbu pagalvoti apie storesnį rankšluostį, kuris kūdikiui suteiktų daugiau šilumos. Šiltesniu periodu pirmenybė teikiama plonesniam natūralaus audinio rankšluosčiui. Jis suteiks vaiko odai komforto ir pasirūpins tinkama oro cirkuliacija.

  Taip pat labai svarbu, kad gaminys neturėtų jokių stiprių kvapiklių ar kitų pašalinių kvapų, kadangi kūdikiams reikėtų jų vengti. Mažylių nosytės neatlaiko stipraus kvapo, o oda gali reaguoti su kvepalams gaminti naudojamomis cheminėmis medžiagomis. Kai kurie rankšluosčių gamintojai gali pabrėžti, kad kvepalai ar aromatas nekenkia kūdikiui, tačiau šią informaciją reikėtų vertinti itin atsargiai.

  Geriau, jei turite mėgstamą aromatą, kuris nekenkia Jūsų kūdikiui, galite nusipirkti rankšluostį be kvapo ir tuomet jį kvėpinti.

  Kalbant apie audinius, tinkamos medžiagos pasirinkimas vaikui gali būti išties nelengvas. Nors kai kurios medžiagos atrodo šiltos, jos gali būti nepakankamai minkštos ar net šiurkščios. Ir priešingai - kai kurios minkštos medžiagos gali būti visiškai nešiltos. Svarbu pasirinkti rankšluostį, kuris kūdikiui siūlo geriausią švelnumo ir šilumos derinį.

  Geriausios medžiagos kūdikio rankšluosčiui yra medvilnė, bambuko pluoštas ir flanelė.

  Nusprendus rinktis medvilnę, reikėtų ieškoti tokio, kuris yra pagamintas iš šukuotinės medvilnės. Nors neretai nauji rankšluosčiai yra minkšti ir švelnūs, jų skalbimas gali situaciją kardinaliai pakeisti – rankšluostis gali tapti pernelyg šiurkštus mažylio odai. Tuo tarpu šukuotinė medvilnė išlieka minkšta net po skalbimo ir yra maloni Jūsų kūdikio odai.

  Kalbant apie drėgmės absorbciją, kūdikio rankšluostis turėtų būti du kartus geriau sugeriantis nei įprasti rankšluosčiai. Mažylis turi išdžiūti per trumpą laiką, kad nesušaltų, o jo odelės negalima intensyviai trinti, todėl rankšluostis turėtų sugerti vandenį su minimaliomis pastangomis.

  Taip pat labai svarbu yra rankšluosčio dydis. Jis turi būti tinkamas naujagimiui, tačiau, nenorint dažnai keisti jo nauju, siūlome rinktis didesnį. Tokiu būdu, mažyliui sparčiai augant, rankšluostis nepasidarys per ankštas.

  Vertėtų atkreipti dėmesį ir į produkto priežiūros etiketes. Rinkitės gaminį, kuris nereikalauja specifinės priežiūros, tai sutaupys Jums laiko ir netaps dar vienu galvos skausmu. Geriausia rinktis rankšluostį, kurį galima skalbti skalbimo mašinoje, o dar geriau jei jį galima džiovinti džiovyklėje.

  Atsižvelgiant į dizaino ypatumus, jie išties yra beribiai – gyvūnų raštai, gražios iliustracijos, animacinių filmukų personažai, taigi rinktis išties yra iš ko. Svarbu nepamesti galvos ir rinktis ne tik gražaus dizaino rankšluostį, bet pagalvoti ir apie jo funkcionalumą.

 • Čiulptukai

  Čiulptukai

   Čiulptukai

  Čiulptukas – reikalingas pirkinys naujagimiui, dažnai pakeičiantis buteliuką. Taip pat čiulptuko pagalba kūdikis gali toliau formuoti čiulpimo refleksą. Tačiau renkantis pirmąjį čiulptuką kūdikiui, visada susidursime su didžiule jų įvairove parduotuvėse, ir vaistinėse. Kyla klausimas, kokį čiulptuką pirkti naujagimiui? Kaip išsirinkti tinkamiausią čiulptuką, kokia forma yra tinkamiausia bei žinoma medžiagų sudėtis.

  Čiulptuko laikiklis

  Laikiklis turi būti tvirtas ir patogus, taip kad čiulptukui iškritus iš kūdikio burnos, prikabinamas laikiklis neatsikabintų nuo drabužėlių ir pats čiulptukas su laikikliu nenukristų ant žemės ir taip nekiltų pametimo tikimybė.
  Čiulptukai be laikiklio
  Čiulptukai turi būti saugūs kūdikiams, be kenksmingų sudedamųjų medžiagų, taip pat aukštos kokybės. Reikia atkreipti dėmesį į paties čiulptuko formą, ar ji yra patogi kūdikiui, ar per daug nesilies prie kūdikio veiduko. Patys čiulptukai yra kelių rūšių, tad šiek tiek aptarsime jas.


  Kaučiukiniai čiulptukai.

  Kaučiukas – tai 100% vertinga natūrali medžiaga. „Medaus“ spalvos, minkštas ir švelnus, labiau imituojantis mamos krūtį. Neplyšta, nesutrūkinėja, yra labai lankstus ir patvarus. Kaučiukas greičiau sensta veikiamas tiesioginių saulės spindulių. Atminkite, kaučiuko čiulptukus reikia keisti kas 1-2 mėnesius. Naudojant natūralaus kaučiuko čiulptuką kūdikis išvengs įvairių kenksmingų cheminių junginių, kurie gali sukelti alergiją, hormoninius pokyčius.


  Silikoniniai čiulptukai.

  Silikonas – tai dirbtinė medžiaga. Jis mažiau elastingas, skaidrios spalvos, bekvapis ir neutralaus skonio. Silikonas ne toks elastingas kaip kaučiukas, todėl turi būti keičiamas iš karto, atsiradus nusidėvėjimo požymių (pvz., įbrėžimams, įkandimams ar net plonytėms skylutėms).


  Čiulptukų formos

  Yra trys pagrindinės čiulptukų formos: vyšnios (dažniausiai kaučiukiniai), lašo formos bei ortodontiniai čiulptukai. Krūtimi maitinamiems kūdikiams geriau naudoti vyšnios kauliuko formos arba lašo formos čiulptukus. Čiulptuko spenelis yra minkštas ir apvalus, todėl kūdikio liežuvis turi daug vietos judėti. Ortodontiniai čiulptukai skirti tik buteliuku maitinamiems mažyliams, nes jų kampu nupjautas galas verčia vaiką atitraukti liežuvėlį gilyn į burną ir pratina žįsti su atitrauktu liežuvėliu. Tuo tarpu žindomam kūdikiui labai svarbu liežuvėlį iškišti ir padėti ant apatinių dantenų, kad galėtų žįsdamas krūtį ištraukti pieną. Kai žindomi vaikai gauna ortodontinius čiulptukus, jie ilgą laiką čiulpdami atitrauktu liežuvėliu įpranta taip čiulpti gali nebesugebėti žįsti krūtį su iškištu liežuvėliu. Žinoma, mažyliui, gali netikti ir neimti kažkurio iš išvardytų formų, o būna mažylių, kuriems tinka bet kuri.

 • Vystyklai

  Vystyklai

   vystyklai

  Vystyklai jau nuo seno buvo viena būtiniausių kūdikio priežiūros priemonių. Jie ypač vertinami dėl savo praktiškumo ir daugiafunklcionalumo – juk išties vystyklų panaudojimo būdų yra begalė.

  Anksčiau jie buvo naudojami vietoje sauskelnių, tačiau šiomis dienomis tam turime daugybę alternatyvų.

  Nepaisant to, jie vis dar išlieka itin svarbiu mažylio kasdienybės elementu.

  Dideliuose vystykluose galima suvystyti kūdikį arba, karštą vasaros dieną, panaudoti jį kaip lengvą pleduką ar net apsaugą nuo vabzdžių. Mažesni vystyklai puikiai tinka nuvalyti išsitepusį veiduką, naudoti maitinimo ar migdymo metu. Taip pat jie tinkami kaip šluostė maudant mažylį.

  Šiomis dienomis rinkoje yra daugybė įvairių rūšių vystyklų, tad nors juos išsirinkti iš pažiūros gali būti paprasta, vertėtų pasidomėti jų skirtumais ir individualiomis savybėmis.

  Dažniausiai sutinkami yra medvilnės, bambuko ir muslino vystyklai.

  Kalbant apie musliną, reikėtų paminėti, kad jis nėra atskira audinio rūšis – jį galima apibūdinti kaip atitinkamą medžiagos audimo būdą.

  Lengva supainioti, tačiau medvilnė ir muslinas nėra tas pats. Kai kuriais atvejais muslinas gali būti pagamintas iš medvilnės, tačiau ne visi medvilnės gaminiai yra muslinas.

  Muslino audiniai yra plonesni, austi laisvesniu pynimu. Dėl šios priežasties jie yra itin minkšti ir švelnūs bei leidžia kūdikio odai laisvai kvėpuoti. Būtent todėl, juos ypač populiaru rinktis kūdikio priežiūrai.

  Tradiciškai muslino pynimui buvo naudojami medvilnės pluoštai. Tačiau šiuolaikinį musliną galima austi ir su kitomis medžiagomis. Vienas iš populiariausių pavyzdžių yra bambukas.

  Bambuko pluošto audiniai savo savybėmis yra panašūs į medvilnę. Jie yra ypač minkšti, švelnūs bei net 50 % geriau sugeria drėgmę nei įprasta medvilnė. Net po ilgo naudojimo šie vystyklai nesivelia ir neblunka.

  Bambuko tekstūra yra panaši į šilko. Audinys, nors ir plonas, tačiau patvarus ir tvirtas. Šie vystyklai turi termoreguliacinių savybių – jais apgaubtas kūnas ne tik neatvėsta, bet ir neperkaista.

  Taip pat, bambuko pluošto audiniai neprisigeria kvapų ir suteikia apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių. Be to, jie turi antibakterinių savybių, kurios išlieka net ir po daugybės skalbimų.

  Tokie vystyklai yra ypač tinkami vaikams, kurie turi odos problemų ar serga astma. Naudojant juos pastebimai išnyksta paraudimai, bėrimai ir sudirgimai.

  Nusprendus įsigyti medvilnės vystyklus, rekomenduojama rinktis ekologiškus gaminius, kadangi galite būti tikri, jog tokių vystyklų gamybos procese nebuvo naudojamos jokios toksiškos medžiagos. Ekologiška medvilnė išsiskiria savo švelnumu, o po kiekvieno skalbimo ji tampa dar švelnesnė. Nepaisant to, audinys išlieka tvirtas ir lydės mažylį visose gyvenimo situacijose.

  Kadangi ekologiška medvilnė neapdorojama balinančiomis bei audinio glamžumą mažinančiomis medžiagomis, iš jos gaminami vystyklai yra ypatingai laidūs orui ir tinka alergiškų vaikų priežiūrai.

  Taip pat medvilniniai vystyklai yra draugiški aplinkai, nes ekologiškos medvilnės auginimo procese nenaudojami pesticidai ir insekticidai, sunaudojama mažiau vandens ir energijos, negu auginant įprastą medvilnę, o skalbiant tokius vystyklus į aplinką neišskiriamos sintetinės gijos ir medžiagos.

  Visi šie vystyklai yra sukurti tam, kad padėtų Jums pasirūpinti savo kūdikiu, todėl nepasaint to, kuriuos audinius pasirinksite, galėsite būti ramūs, kad mažylis bus saugus, apsuptas švelnumo ir rūpesčio.

 • Kūdikių lizdeliai

  Kūdikių lizdeliai - kam jie skirti?

   kūdikių lizdelis

  Kiekvienam kūdikiui reikalinga saugi, šilta, jauki ir patogi vieta poilsiui bei žaidimams.

  Tačiau kartais gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamą sau ir mažyliui produktą, iš itin gausaus jų asortimento.

  Gražus, praktiškas ir funkcionalus kūdikio lizdelis - puikus pasirinkimas, kuris palengvina kasdienę mažylio priežiūrą jau nuo pirmųjų jo gyvenimo dienų.

  Tokie gultukai yra pagaminti iš minkštų, švelnių audinių, kurie užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir yra saugūs naudoti vaikams.

  Lizdeliai gali būti naudojami daugelyje vietų, pavyzdžiui lovelėje, tėvų lovoje, vežimėlyje, ant kilimo, sofos ar net vykstant į gamtą. Specialus jų dizainas užtikrina, kad mažylis neapsivers, o tokiu būdu gultukas padeda išvengti uždusimo pavojaus. Tai naudinga ir tuomet, kai vaikutis miega kartu su tėveliais jų lovoje - lizdelis neleidžia atsitiktinai prispausti ar prigulti mažylio.

  Taip pat, toks gultukas ypač naudingas kelionių ir išvykų metu. Priešingai nei sunkūs ir, dažniausiai, dideli lopšiai, jis yra lengvas, kompaktiškas bei paprastai transportuojamas. Jums neteks ieškoti papildomos vietos automobilyje, kadangi minkštą lizdelį galima ir sulankstyti. Prireikus jis tilps net į vežimėlio daiktų krepšį.

  Jaukus lizdelis leidžia vaikučiui atsipalaiduoti, nes net nepažįstamoje vietoje paguldytas į savo gultuką kūdikis visur jausis kaip namie.

  Gulėti tokiame lizdelyje mažyliui bus jauku, saugu ir komfortiška. Tuo tarpu tėveliai, būdami netoliese, galės ramiai atlikti savo darbus ar užsiimti kasdiene veikla, kadangi minkštas, paaukštintas kraštas neleis kūdikiui išriedėti.

  Lizdelis gali net trumpam dienos miegeliui pakeisti lovytę. Prireikus gultuką galima naudoti ir keičiant sauskelnes ar atliekant mankšteles, o virš jo padėjus stovelį su žaisliukais, jis taps puikiu kūdikio veiklos centru. Be to, mažyliui paaugus lizdelis itin naudingas treniruotėms ant pilvuko ir mokantis laikyti galvytę. Ant jo galima atlikti įvairius pratimus stiprinačius vaiko raumenukus.

  Šiuo metu galima rasti daugybę rūšių lizdelių. Jie būna pagaminti iš natūralių audinių, hipoalerginiai. Dauguma jų turi nuimamus užvalkaliukus, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje. Tai ypač svarbu rūpinantis higienos klausimais, kadangi tokius lizdelius yra labai paprasta prižiūrėti.

  Kai kurie jų turi užsegamus ar virvelėmis tvirtinamus kraštus, kuriuos atrišus ar atsegus galima reguliuoti dydį pagal individualius poreikius. Tokiu būdu lizdelį bus galima naudoti sutekiant dar daugiau patogumo Jūsų kūdikiui, nes pritaikytas pagal mažylio dydį jis suteiks naujagimiui pojūtį, panašų į tą, kuomet jis vis dar buvo mamos pilvelyje, o tai leidžia jam lengviau nurimti ir net užmigti.

  Be to, kūdikių lizdeliai gali būti įvairių spalvų ir dizainų, todėl kiekvienas ras savo mėgstamą spalvų ir raštų derinį. Dėka to, produktas lengvai pritaikomas prie kitų mažylio daiktų, o tai ypač naudinga jei vaiko kambaryje nuspręsite naudoti teminį dekorą ar siekdami išlaikyti atitinkamus spalvų derinius.

 • Vežimėliai

 • Naktipuodžiai

 • Vaikiški chalatai

 • Laipteliai - paaukštinimai

per puslapį
Showing 1 - 52 of 2520 items

Įvairios kokybiškos prekės vyresniems bei jaunesniems vaikams. Prekyboje esančios prekės atkeliauja iš didžiausių Europos šalių. Visi produktai yra sertifikuoti bei saugūs mūsų vaikučiams. Didelis vaikiškų prekių pasirinkimas - galimybė išsirinkti tinkamiausią produktą pagal norimus poreikius. Taikome įvairias lojalumo programas pastoviems klientams.