Naujos prekės

Norų krepšelis

Žaislai kūdikiams

Įvairūs lavinamieji žaislai kūdikiams, kramtukai, pakabinami žaisliukai ant vėžimėlio. Spalvoti, ryškūs, su garsais.

Žaislai kūdikiams 

 • Muzikinės vaikiškos karuselės

 • Migdukai

  Migdukai kūdikiams

   mediniai žaislai

  Kiekvieni tėveliai siekia praleisti kuo daugiau laiko su savo kūdikiu ir mėgaujasi jo draugija, kurdami nuostabius atsiminimus. Tačiau dažnai tie patys tėveliai vienu ar kitu kūdikio augimo periodu gali imti jaustis išsekę. Ypač jeigu kūdikis prisiminimus pasirenka kurti kiekvieną naktį. Tokiu atveju nuo miego stygiaus gali kentėti visi šeimos nariai. Be to, tai atsiliepia ir mažyliui – miego trūkumas gali daryti įtaką jo fiziniam, emociniam ir protiniam vystymuisi. Būtent todėl, svarbu užtikrinti, kad visi namuose būtų ramūs ir pailsėję. Pasiekti šį tikslą gali padėti kūdikiams skirti žaisliukai, kurie dažnai vadinami tiesiog migdukais.

  Tai gali būti minkštas žaisliukas iš plonesnio, švelnaus audinio su vieta prisegti čiulptukui arba, net raminančius garsus ar šviesą skleidžiantis, pliušinis gyvūnėlis.  Tokie žaislai buvo sukurti tam, kad suteiktų kūdikiui raminančią, komfortišką aplinką ir padėtų lengviau užmigti. Tyrimai parodė, jog mažyliai, kurie turi mylimą žaisliuką, lengviau susidoroja su stresinėmis situacijomis ir jaučiasi saugesni.

  Renkantis migduką kūdikiui reikėtų atsižvelgti į tai, kad šis būtų pagamintas iš lengvo, orui pralaidaus audinio, kuris netrikdys mažylio kvėpavimo. Svarbu, kad ant jo nebūtų jokių smulkių dalių ar prairusių siūlių, kadangi tai sukelia pavojų užspringti. Žaisliukas turėtų lengvai tilpti į vaiko rankytes.

  Kadangi mažylis greičiausiai bus itin prisirišęs prie žaisliuko, reikėtų ieškoti kokybiško ir patvaraus gaminio, nes jam teks atlaikyti ilgus metus vaikučio jam skiriamos meilės. Galima net pasirūpinti keletu vienodų migdukų, kad vienam pasimetus ar nusidėvėjus būtų galima lengvai pakeisti jį kitu.

 • Pakabinami kūdikių žaislai

  Pakabinami žaisliukai kūdikiams

   mediniai žaislai

  Pakabinami žaislai kūdikiams suteikia didžiulę naudą, kadangi padeda lavinti tokius įgūdžius, kaip:

  - Motoriką:

  Kabantys žaisliukai skatina vaikutį jų siekti ir sučiupti. Be to, jie traukia dėmesį, o žaismingai nusiteikęs kūdikis ima spardytis kojytėmis. Tokiu būdu yra užtikrinamas tam tikrų mažylio raumenų tinkamas vystymąsis.

  - Akių – rankų koordinacija:

  Norėdamas paliesti žaislą mažylis turi sutelkti dėmesį į objektą ir suartinti abi savo rankytes ties vidurine linija. Todėl kabantys žaisliukai padeda pagerinti šį refleksą.

  - Pažinimo raida:

  Skleidžiami garsai, skirtingos formos, tekstūros ir spalvos skatina kūdikio pažintinį ir protinį vystymąsi. Tokie žaisliukai sukurti mažylių vaizduotei tobulinti, o reguliarus jų naudojimas padės vaikui pažinti skirtingus objektus, jų spalvas bei formas.

  - Regos ir jutiminiai pojūčiai.

  Kūdikis, tiesdamas rankytes, kad pasiektų žaisliuką, išmoksta sutelkti dėmesį į objektą, taip pagerindamas savo regėjimo suvokimą. Skirtingos tekstūros, spalvos ir garsai ugdo mažylio jutiminius pojūčius.

 • Barškučiai

  Barškučiai kūdikiams

   mediniai žaislai

  Barškučiai yra vieni naudingiausių pirmųjų žaislų kūdikio vystymuisi. Juos papurčius pasigirsta žaismingas garsas, kuris iš karto suaktyvina klausos grįžtamąjį ryšį. Šis ryšys moko kūdikius, kad jų veiksmas (barškučio judinimas) sukelia reakciją (grasą). Tokie žaisliukai pirmieji - parodo mažyliams, kad jie gali manipuliuoti aplinka. Žaisdami su jais vaikai mokosi priežasties – pasekmės ryšio. Taip pat, barškučiai atkreipia kūdikio dėmesį, todėl puikiai tinka tiek siekiant nuraminti mažylį, tiek sudominti jį bendravimu. Papurčius žaislą vaikutis sutelks savo dėmesį į veiksmą atlikusį asmenį ir džiugiai su juo bendraus.

  Barškučiai yra vieni lengviausiai paimamų žaislų mažoms vaiko rankytėms. Būtent todėl, jie lavina griebimo refleksą, tuo pačiu stiprindami mažylio rankų bei pirštų raumenis. Jie gali tapti ir puikia priemone siekiant suteikti vaikui motyvacijos. Pavyzdžiui, padėjus žaislą vaikui sunkiau pasiekiamoje vietoje, galite paskatinti jo vystymosi etapus – šliaužiojimą, siekimą ar net bandymą stotis. Barškučiai gali pagerinti vaiko akių – rankų koordinaciją. Iš pradžių mažylis bando paimti žaislus netiksliais judesiais, tačiau reguliariai tai darydamas, mokosi juos sučiupti tiksliau ir efektyviau. Šie žaisliukai puikiai tinka siekiant paskatinti vaiko smalsumą, o tai padeda mažyliui mokytis žaidimo metu ir tobulinti savo įgūdžius.

 • Sensoriniai kamuoliukai

per puslapį
Showing 1 - 52 of 541 items

Įvairūs lavinamieji žaislai kūdikiams, kramtukai, pakabinami žaisliukai ant vėžimėlio. Spalvoti, ryškūs, su garsais.