Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Mediniai žaislai

Kodėl geriausia rinktis medinius žaislus?

 mediniai žaislai

Šioje kategorijoje rasite įvairiausių medinių žaislų. Visi vaikams skirti mediniai žaislai yra sertifikuoti Europoje, saugūs ir pagaminti pagal aukščiausias technologijas, galime garantuoti, jog jūsų vaikas gaus tik geriausią, ekologišką produkciją. Asortimente gausu įvairių lavinamųjų žaislų, kurie ...

Kodėl geriausia rinktis medinius žaislus?

 mediniai žaislai

Šioje kategorijoje rasite įvairiausių medinių žaislų. Visi vaikams skirti mediniai žaislai yra sertifikuoti Europoje, saugūs ir pagaminti pagal aukščiausias technologijas, galime garantuoti, jog jūsų vaikas gaus tik geriausią, ekologišką produkciją. Asortimente gausu įvairių lavinamųjų žaislų, kurie tinka vaikams nuo 1 metų. Žaislai skirti lavinti smulkiąją motoriką, rankyčių bei akyčių koordinaciją, skatina kūrybiškumą bei vaizduotę. Mediniai žaislai yra ilgaamžiai, todėl išliks iš kartos į kartą. Lavinkime mūsų vaikų suvokimą bei leiskime jiems tobulėti!

Iš ko pagaminti mediniai žaislai?

Medinius žaislus galima pagaminti iš skirtingų medžiagų, beržo, pušies, buko, ar kitokios medienos. Taip pat dažnai naudojamos ir medienos plokštės, tačiau geriausia produkto kokybė ir ekologija yra pagaminama iš natūralios medienos. Dažnai medis yra apdirbamas netoksišku laku arba dažais. Taip pat mediniai žaislai gali turėti papildomus priedus, pavyzdžiui varžtukus.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

Būtina atkreipti dėmesį, jog medis būtų tinkamai apdirbtas, neturėtų aštrių bei kietų formų. Svarbiausia, saugumas ir netoksiškos medžiagos. Europoje yra griežtas reikalavimas, jog žaislai būtų sertifikuoti, todėl bet koks nesertifikuotas produktas yra draudžiamas. Kiekvienas produktas turi būti paženklintas CE ženkliuku. Žiūrėkite atidžiai ir rinkitės tuos produktus, kurie nekenktų ir būtų reikalingi jūsų vaikui.

Medinių žaislų privalumai

Didžiausias medinių žaislų privalumas yra toks, jog tarnaus kur kas ilgiau nei bet kuris plastmasinis žaisliukas. Taip pat bus ekologiškesnis vaiko sveikatai. Be to liečiant mediniai žaislai turi savo natūralią formą, kuri būtent ir leis vaikams dar geriau pažinti pasaulį. Mediniai žaislai yra vieni iš labiausiai vertinamų žaislų tėvų rate, todėl geriausius atsiliepimus galima gauti iš tų, kurie visa tai išbandę!

Kokius vaikučių įgūdžius galime lavinti?

Žaislai lavina labai didelį įgūdžių spektrą. Vieni iš pagrindinių vaiko raidai yra smulkiojį bei stambioji motorika, mąstymas, koordinacija, suvokimas, pažinimas. Vienu metu vaikai ugdo įvairius įgūdžius. Vaikams kur kas lengviau įsisavinti naujus įgūdžius žaidžiant, o įvairūs žaislai yra tarsi priedai.

Daugiau

Mediniai žaislai 

 • Ergoterapiniai labirintai

  Kokybiški lavinamieji ergoterapiniai - edukaciniai labirintai vaikams. Lavina vaikučių smulkiąją motoriką, padeda gerinti suvokimą bei mąstymo įgūdžius. Asortimente rasite nuo mažesnių iki didesnių modelių. Puikiai tinka ugdymo įstaigoms.

 • Lavinamieji kubai

  Įvairių dydžių lavinamieji kubai. Lavina vaikučių smulkiąją motoriką, rankų akių koordinaciją, skatina pažinti, liesti bei mokytis naujų formų. Įvairių rinkinių kubai skirti nuo 18 mėnesių amžiaus vaikams. Kai kurie rinkiniai turi laikrodį, ergoterapinį labirintą, lentą piešimui, kaladėles bei kitus priedus.

  Kokį lavinamąjį kubą rinktis?

  Mažesniems vaikams geriausiai tinka didesni lavinamieji kubai, dėl savo dydžio, stabilumo, bei priedų esančių rinkinyje. Didesniems vaikams puikiai tinka mažesnio dydžio multifunkcinis žaisliukas. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į priedų kiekį bei pobūdį. Galbūt vienam vaikui labiau patinka piešti, o kitam labiau loginiai žaidimai. Nuo to priklausys ar jūsų vaikas naudos nupirktą žaisliuką ar ne.

  Rinkiniuose dažniausiai būna 5 skirtingi žaidimai. Kiekvienas kūbas gali turėti skirtingą žaidimų kombinaciją. Taip pat patartina atkreipti dėmesį į medienos, surinkimo kokybę. Ar žaisliukas lakuotas, ar yra tvirtas ir saugus naudojimui.

 • Mediniai traukinukai

  Žaidimas su mediniu traukinuku turi gerokai daugiau privalumų nei vien tik smagiai praleistas laisvalaikis.

  Žinoma, tai puikus būdas atsipalaiduoti, pasitelkti savo fantaziją ir pasinerti į nuostabius nuotykius. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad mažieji geriausiai mokosi žaidimo metu, o medinis traukinukas šį procesą padarys ne tik smagesnį, bet ir kokybiškesnį.

  Tam , kad vaikui pavyktų tinkamai sujunti traukinio bėgius ar atskirus vagonus reikalingi akių – rankų koordinacijos bei smulkiosios motorikos įgūdžiai. Ir tai dar ne viskas! Reikia ne tik parinkti tinkamas dalis, bet ir pasistengti numatyti traukinuko maršrutą, suplanuoti įvairius posūkius, pervažas bei tiltus.

  Tokiu būdu vaikai žaidimo metu ne tik puikiai leidžia laiką, bet ir ugdo įgūdžius, kurie bus reikalingi vėlesniame gyvenime. Mažieji mokosi spręsti problemas, o tam prireikia įžvalgumo bei kantrybės.

  Taigi, štai keletas svarbiausių medinių traukinukų privalumų:

  • Smulkiosios motorikos ugdymas;

  • Problemų sprendimas;

  • Žodyno ir bendravimo įgūdžių plėtojimas;

  • Sąvokų pažinimas;

  • Kūrybiškumo ir vaizduotės lavinimas;

  • Stambiosios motorikos įgūdžių formavimas.

  Žaislas yra itin universalus, todėl puikiai tinka ir mergaitėms, ir berniukams. Jis nevaržo vaikų vaizduotės ir leidžia jiems savarankiškai kurti įvariausius scenarijus bei istorijas. Bėgių ir vagonų rinkinį lengvai galima pritaikyti daugybei skirtingų žaidimų. Be to, medinis traukinukas – tvarus ir ilgaamžis žaislas, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą!

 • Mediniai pjaustomi vaisiai -...

  Pagaminti iš kokybiškos ir tvirtos medienos, ilgaamžiai. Lengvai sulimpantys tarpusavyje, mediniai pjaustomi vaisiai, daržovės, tortas ar net pica. Ypač patinkantys žaislai vaikams, imituoti virtuvės šefą, gaminti ir valgyti! Pas mus rasite įvairiausių rinkinių, nuo sumuštinių iki vaisių.

 • Varstukai - varstymo žaislai

  Vartymo žaidimai ypatingai lavina vaikučių smulkiąją motoriką, pirštukus, rankyčių akyčių koordinaciją.

 • Medinės mašinėlės

  Medinės mašinėlės su guminiais ratukais mažiesiems. Tvirtos, padengtos saugiais dažais.

 • Magnetinės lentos

  Magnetinės lentos

  Magnetinė piešimo lenta – lengvai suprantamas ir daugybę edukacinės naudos teikiantis žaislas, kuris padės lavinti įvairias vaikų savybes ir įgūdžius.

  Magnetinės lentos yra pačių įvairiausių dizainų – nuo rankose telpančios iki didelės pastatomos lentos su priedais, todėl sau tinkamą produktą išsirinks kiekvienas.

  Dažnai savo komplekte jos turi specialius rašiklius, kurie tinkami rašymui ar piešimui, bei įvairių formų magnetukus, pavyzdžiui skaičius, raideles ar spalvotas formeles.

  Tokie žaislai, skatina vaikus lavinti savo kūrybiškumą ir vaizduotę, o tai yra esminiai mažųjų mokymosi ir vystymosi komponentai. Tyrimai ne kartą parodė, kad kūrybinė veikla teikia didžiulį džiaugsmą ir skatina smalsumą bei problemų sprendimą.

  Tai pat, magnetinės lentos pagalba lavinama smulkioji motorika ir rankų - akių koordinacija – įgūdžių rinkinys, leidžiantis vaikams atlikti pagrindinius veiksmus bei paprastas užduotis, tokias kaip užsisegti marškinius, užsirišti batų raištelius arba rašyti ar piešti pieštuku.

  Istorijų pasakojimas ir kūrimas yra puikus būdas lavinti bendravimo ir kalbos įgūdžius. Šiuo atveju vėl pasitarnaus magnetinės lentos, kadangi jos skatina vaikus užsiimti vaidmenų žaidimais. Žaidimo metu mažieji turės galimybę išmokti naujų žodžių ir plėsti savo žodyną.

  Be to, žaisdami jie gali patirti įvairių emocijų ir pažvelgti į dalykus iš skirtingų perspektyvų. Tai padeda ugdyti vaiko pasitikėjimą savimi ir savigarbą.

  Pasitelkus priedus (magnetukus, rašiklius ir kt.), vaikas gali mokytis pažinti formas, spalvas, skaičius ir raides. Tokiu būdu mokymosi procesas bus malonesnis, įdomesnis ir lengviau įsidėmimas.

  Magnetinė lenta – praktiškas ir itin naudingas žaislas įvairaus amžiaus vaikams, kuris tarnaus daugelį metų!

 • Medinės kaladėlės

  Medinės kaladėlės - ekologiškos, įvairių spalvų bei derinių pasirinkimas mūsų mažiesiems. Mergaitėms bei berniukams skirtos medinės kaladėlės puiki dovana bei lavinimo priemonė. Jau nuo senų dienų vaikams tai buvo vienas iš mėgstamiausių užsiėmimų. Šioje kategorijoje raasite įvairiausius rinkinius nuo 20 iki 100 vienetų.

 • Mediniai stumdukai

  Mediniai stumdukai

  Mediniai stumdukai mažyliui suteikia daugiau naudos nei įsivaizduojate. Jų pagalba jis gali greičiau žengti pirmuosius žingsnelius. Be to, jau vaikštantį vaiką žaislas skatina stovėti ir vaikščioti, tokiu būtu padėdamas tobulinti jau esamus įgūdžius.

  Tačiau tai tik keletas šio gaminio privalumų, kurių, be abejo, yra ir daugiau.

  Norėdamas naudotis stumduku mažylis turi pasitelkti stambiosios motorikos įgūdžius, o tokiu būdu yra stiprinami jo raumenys, jų jėga ir tonusas. Šių raumenų dėka palaikomi tokie fiziniai įgūdžiai, kaip stovėjimas, ėjimas ir sukimasis.

  Galbūt taip neatrodo, tačiau šliaužioti ir vaikščioti stumiant žaisliuką yra gerokai sudėtingiau nei tai daryti vienam, be žaislo, todėl žaidimo metu vaikas įgyja koordinacijos įgūdžių. Be to, jis gerina savo pusiausvyrą.

  Stumdukas tai pat tinkamas ir smulkiosios motorikos formavimui, kadangi stumdydamas žaislą vaikas išmokstą jį tinkamai sugriebti ir vairuoti, kad šis važiuotų mažylio pasirinkta kryptimi. Taip yra stiprinami pirštukų ir rankų raumenys bei formuojami judesiai.

  Erdvinių įgūdžių dėka, vaikas ima suprasti, kaip jis juda skirtingų objektų atžvilgiu. Tai reikalinga, kad jis galėtų nuspręsti ir įvertinti, kur eiti, kiek toli turėtų eiti ir kokius posūkius reikia padaryti, kad pasiektų tikslą.

  Medinis stumdukas taip pat gali daryti įtaką vaiko mąstymui – pasirinkus produktą, kuriame yra pavyzdžiui formų rūšiuoklė, skaičiai, labirintai ar kitokie lavinamieji elementai, mažylis turės galimybę mokytis juos pažinti ir suprasti jų paskirtį, tuo pačiu ugdydamas atitinkamus savo įgūdžius.

  Taip pat, šie mediniai žaislai prisideda prie mažylio vaizduotės formavimo. Jie gali būti įvairių formų, pavyzdžiui gyvūnėlių, arba su įrengtais priedais, kurie skatina vaidmenų žaidimą. Tokiu būdu vaikas gali atlikti visokiausius vaidmenis ir kurti savo istorijų scenarijus.

per puslapį
Showing 1 - 52 of 617 items

Kodėl geriausia rinktis medinius žaislus?

 mediniai žaislai

Šioje kategorijoje rasite įvairiausių medinių žaislų. Visi vaikams skirti mediniai žaislai yra sertifikuoti Europoje, saugūs ir pagaminti pagal aukščiausias technologijas, galime garantuoti, jog jūsų vaikas gaus tik geriausią, ekologišką produkciją. Asortimente gausu įvairių lavinamųjų žaislų, kurie tinka vaikams nuo 1 metų. Žaislai skirti lavinti smulkiąją motoriką, rankyčių bei akyčių koordinaciją, skatina kūrybiškumą bei vaizduotę. Mediniai žaislai yra ilgaamžiai, todėl išliks iš kartos į kartą. Lavinkime mūsų vaikų suvokimą bei leiskime jiems tobulėti!

Iš ko pagaminti mediniai žaislai?

Medinius žaislus galima pagaminti iš skirtingų medžiagų, beržo, pušies, buko, ar kitokios medienos. Taip pat dažnai naudojamos ir medienos plokštės, tačiau geriausia produkto kokybė ir ekologija yra pagaminama iš natūralios medienos. Dažnai medis yra apdirbamas netoksišku laku arba dažais. Taip pat mediniai žaislai gali turėti papildomus priedus, pavyzdžiui varžtukus.

Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

Būtina atkreipti dėmesį, jog medis būtų tinkamai apdirbtas, neturėtų aštrių bei kietų formų. Svarbiausia, saugumas ir netoksiškos medžiagos. Europoje yra griežtas reikalavimas, jog žaislai būtų sertifikuoti, todėl bet koks nesertifikuotas produktas yra draudžiamas. Kiekvienas produktas turi būti paženklintas CE ženkliuku. Žiūrėkite atidžiai ir rinkitės tuos produktus, kurie nekenktų ir būtų reikalingi jūsų vaikui.

Medinių žaislų privalumai

Didžiausias medinių žaislų privalumas yra toks, jog tarnaus kur kas ilgiau nei bet kuris plastmasinis žaisliukas. Taip pat bus ekologiškesnis vaiko sveikatai. Be to liečiant mediniai žaislai turi savo natūralią formą, kuri būtent ir leis vaikams dar geriau pažinti pasaulį. Mediniai žaislai yra vieni iš labiausiai vertinamų žaislų tėvų rate, todėl geriausius atsiliepimus galima gauti iš tų, kurie visa tai išbandę!

Kokius vaikučių įgūdžius galime lavinti?

Žaislai lavina labai didelį įgūdžių spektrą. Vieni iš pagrindinių vaiko raidai yra smulkiojį bei stambioji motorika, mąstymas, koordinacija, suvokimas, pažinimas. Vienu metu vaikai ugdo įvairius įgūdžius. Vaikams kur kas lengviau įsisavinti naujus įgūdžius žaidžiant, o įvairūs žaislai yra tarsi priedai.