Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Sporto - judėjimo priemonės

Saikingas ir gerai subalansuotas sportas - sveikata. Tai labai svarbu nuo pat mažų dienų, todėl šioje kategorijoje rasite įvairiausių priemonių, kurios padės jūsų vaikams aktyviai leisti laiką! Šokliukai, kamuoliai bei kitos priemonės - tai ko reikia kokybiškam sportui!

Sporto - judėjimo priemonės 

 • Vaikiški šokliukai

  Tikriausiai kiekvieni tėveliai žino, kad mažyliai dažnai tiesiog negali nustygti vietoje – jie nori bėgioti, šokinėti ir kitaip judėti.

  Tokia veikla itin naudinga vaikų vystymuisi, kadangi lavina ramenis, jų tonusą ir jėgą.

  Šokliukai dažnai traukia akį savo ryškiomis spalvomis ir išskirtiniu dizainu.

  Dėka to, jie išpildys kiekvieno mažylio lūkesčius – tai gali būti didžiulis minkštas kamuolys, arkliukas ar net vienaragis!

  Tokius šokliukus labai paprasta naudoti, kadangi reikia tik stipriai įsikibti ir šokinėti aukštyn - žemyn atsispiriant kojytėmis.

  Šie žaislai suteiks daugybę linksmybių ir nepamirštamų įspūdžių kiekvienam vaikui. Iš kokybiškų medžiagų pagaminti šokliukai yra tinkami naudoti net tik kambaryje, bet ir lauke.

  Jie skatina vaikus išlikti fiziškai aktyvius, o judėjimą padaro nepaprastai smagų.

  Šokinėjimas padeda lavinti tokius vaiko įgūdžius kaip pusiausvyra, erdvės suvokimas, koordinacija bei fiziniai gebėjimai.

  Be to, tai teigiamai veikia limfos cirkuliaciją.

  Žinoma, kaip ir su kitais žaislais svarbu atsižvelgti į produkto saugumą, todėl vertėtų įvertinti šokliuko patvarumą, kad vaikui žaidžiant šis netikėtai netrūktų.

  Atsižvelkite į rankenas, kad šios būtų lengvai paimamos mažomis rankytėmis ir iš jų neslystų.

  Taip pat, reikėtų įvertinti ar ieškote šokliuko vidaus naudojimui ar norite, kad šis būtų tinkamas ir lauko pramogoms.

  Mažiausiems šokinėtojams verta rinktis arkliuko (ar kito panašaus gyvūno) formos šokliuką, kadangi jie yra satbilesni ir nerieda ant šono.

  Vyresniems vaikams, kurie jau moka kontroliuoti žaislo judėjimą, galima rinktis mėgstamais personažais iliustruotą, kamuolio formos šokliuką.


 • Kamuoliai ir kiti priedai vaikams

  Vaikiški kamuoliai - futbolo, krepšinio, teniso. Įvairių modelių pasirinkimas. Šiltuoju paros metu, kamuolys vaikams vienas iš smagesnių aktyvių užsiėmimų.

 • Futbolo įranga

 • Badmintonas

 • Krepšinio stovai - lentos

 • Sporto - gimnastikos sienelės

  Švediškos gimnastikos sienelės namuose

  Judėti ir aktyviai leisti laisvalaikį vaikams yra tiesiog įgimta. Norint paskatinti vaiką aktyviai judėti, o taip pat išlieti susikaupusią energiją gali padėti namuose įtaisyta gimnastikos sienelė. Beje, šios sienelės tinka ne tik vaikams nuo pirmųjų metų, bet ir suaugusiems ir senoliams atlikti įvairias mankštas ir pratimus.

  Gimnastikos sienelės pritaikytos atlaikyti svorius, lengvai montuojasi prie sienos, tvirtinasi į lubas ar grindis. Papildomi priedai padeda praplėsti sienelės galimybės ir siūlo dar daugiau smagių veiklų vaikams.

  Tokie sporto kompleksai namuose užtikrina sveiką vaikų aktyvumą, judėjimą. Tai ne tik svarbu fiziniam vaikui aktyvumui palaikyti, bet padeda ir protinei veiklai. Sportas padės sutelkti dėmesį, susikaupti atliekant namų darbus, mokantis. Vyresni vaikai, kurie kitu atveju per daug laiko praleistų prie kompiuterio ar išmaniojo telefono, skatinami daugiau mankštintis. Kai jų kambariuose yra sporto salės erdvės su sieninėmis juostomis vaikams ir gimnastikos žiedais, jie daug labiau linkę leisti laiką mankštindamiesi.

 • Gimnastikos čiužiniai

 • Laipiojimo sienelės

 • Stalo teniso raketės ir kamuoliukai

 • Sporto švieslentės

 • Sporto apranga vaikams

 • Tinklinio ir teniso įranga

per puslapį
Showing 1 - 52 of 577 items

Saikingas ir gerai subalansuotas sportas - sveikata. Tai labai svarbu nuo pat mažų dienų, todėl šioje kategorijoje rasite įvairiausių priemonių, kurios padės jūsų vaikams aktyviai leisti laiką! Šokliukai, kamuoliai bei kitos priemonės - tai ko reikia kokybiškam sportui!