Pristatymas

 

  •   Lietuvos paštu. Prekės pristatymo terminas 2-4 d.d.

 

Pasirinkus šį pristatymo būdą, Jūsų užsakymas bus pristatytas naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis. Siunta bus išsiųsta registruotu pirmenybiniu paštu. Gautą siuntą Jums pristatys į namus arba paliks pranešimą, su kuriuo siuntą turėsite atsiimti Lietuvos pašto skyriuje.

 

Pristatymo kaina: 2 Eur.

 

  •   DPD kurjeris. Prekės pristatymo terminas 1-2d.d.

 

DPD kurjeris pristatys Jums siuntą Jūsų nurodytu adresu, į namus ar biurą. Apie atvykstančią siuntą būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu. Užsakymo formoje svarbu nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir savo telefono numerį.

 

Pristatymo kaina 3 Eur.

 

  •   NEMOKAMAS atsiėmimas KAUNE.

 

Pasirinkus šį pristatymo būdą, savo užsakymą galėsite atsiimti mūsų sandelyje esančiame Raudondvario pl.150 (prieš PC "Ermitažas") 216kab.

 Apie atsiėmimui paruoštą prekę būsite informuoti elektroniniu laišku arba skambučiu. Iškilus klausimams, bei prieš atvykstant svarbu pasiskambinti šiuo Tel. nr. 860236836

  •   Pristatymas su galimybe mokėti grynais kurjeriui.

 DPD kurjeris pristatys Jums siuntą Jūsų nurodytu adresu, į namus ar biurą. Už prekes galėsite jam atsiskaityti grynais pinigais kurjeriui. Svarbu turėti tikslią sumą, kurią reikia mokėti. Apie atvykstančią siuntą būsite informuoti SMS žinute arba skambučiu. Užsakymo formoje svarbu nurodyti tikslų adresą, durų kodą ir savo telefono numerį. Kur

Pristatymo kaina: 5 Eur