Kokią maitinimo pagalvėlę pasirinkti?

 maitinimo pagalves

Maitinimo pagalvė tinkama ne tik mamytėms, kurios turi vaikučius, bet ir nėsčiosioms. Šioje kategorijoje rasite įvairių dydžių pagalvėles, kurios palengvins mamyčių gyvenimą bei suteiks daugiau komforto. 

Kokios maitinimo pagalvės yra tinkamos mamytėms ir vaikučiams?

Maitinimo pagalvių galime rasti ne tik įvairiausių dydžių, bet ir formų. Šiuo metu, vienos iš populiariausių yra dvigubos, didelės pagalvės. Taip pat vienas iš maloniausių ir patogiausių yra pagalvės, kurios turi granulių užpildą. Būtent į šiuos aspektus renkantis ir patariame atsižvelgti. Taip pat galima rinktis ir iš dviejų skirtingų užpildų, kurios bus kur kas įdomesnės ir leidžiančios išbandyti skirtingus pojūčius. 

Kam dažniausiai naudojamos maitinimo pagalvėlės?

Iš tiesų maitinimo pagalvės yra plataus naudojimo. Tai ne tik skirta žindymui, tačiau puikiai tarnauja ir yra naudojama kaip lizdelis vaikui. Taip pat nenustebkite jeigu ši pagalvė patiks ir jūsų vyrui, o galbūt ją pasiliksite ir kur kas ilgesniam laikui. Taip pat dažnai naudojama ir miegui, poilsiui, knygos skaitymui. Plataus naudojimo pagalvė taps puiki namų dekoravimo detalė.