didmeninė bei mažmeninė prekyba žaislais

Prisijunkite su Facebook


Galimybė atsiimti Kaune

Nemokamas pristatymas nuo 70€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamai!
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Pristatymo kaina (be mok.) Nemokamai!
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Meniu

Naujausios naujienos

Žaislai vaikams

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač g...

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač gausus pasirinkimas, esant poreikiui konsultuojame ir padedame! Žaislai vaikams - viena iš svarbiausių lavinimo priemonių.

Daugiau

Žaislai vaikams 

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač gausus pasirinkimas, esant poreikiui konsultuojame ir padedame! Žaislai vaikams - viena iš svarbiausių lavinimo priemonių.

 • Dėlionės - puzlės

  Galime pasiūlyti labai platų dėlionių asortimentą. Tiekiame savo produkciją iš Europos sąjungos šalių, dėl to KendiToys produkcija - sertifikuota. Dėlionės (puzlės) vaiko raidai yra vienas iš pagrindinių žaidimų, kurie lavina vaizduotę, atmintį bei bendrą suvokimą. Prekių pristatymas bei aptarnavimas mūsų parduotuvėje nekels jums papildomų rūpesčių!

 • Mediniai žaislai

  Šioje kategorijoje rasite įvairiausių medinių žaislų. Visi šie vaikams skirti mediniai žaislai yra sertifikuoti Europoje, dėl to galime garantuoti, jog jūsų vaikas gaus tik geriausią, ekologišką produkciją. Asortimente gausu įvairių lavinamųjų žaislų, kurie tinka vaikams nuo 1 metų. Žaislai skirti lavinti smulkiąją motoriką, rankų akių koordinaciją, skatina kūrybiškumą bei vaizduotę. Mediniai žaislai yra kokybiški ir ilgaamžiai, todėl išliks iš kartos į kartą. Lavinkime mūsų vaikų suvokimą bei leiskime jiems tobulėti! 

 • Kaladėlių delionės

  Kaladėlių dėlionės smagus ir naudingas užsiėmimas vaikams. Įvairių formų ir dydžių kaladėlės lavina vaikučio rankutes ir mąstymą. Kaladėlių žaidimai skatina vaikus fantazuoti ir kurti įvairius statinius, o taip ir gimtsta pirmieji architektūriniai vaikučių kūriniai. Žaisdami vaikai taip pat susipažįsta su skirtingomis spalvomis, be formomis. Asortimente didžioji dauguma produktų yra medinės kaladėlės. Skatiname ekologiškesnius gaminius, kadangi žinome, jog vaikučiai dauguma žaislų dedasi į burną!

 • Lavinamieji žaislai

  Įdomūs, spalvingi lavinamieji žaislai skirti įvairaus amžiaus vaikams. Ugdymo įstaigoms tinkantys žaislai ypač skatina vaikų greitesnę raidą, suvokimą, bendrą intelekto didinimą. Asortimente rasite nuo įvairiausių galvosūkių iki lavinamųjų kubų. Rūpindamiesi vaiko žaislais mes skatiname savo vaikus augti ir suvokti aplinką kur kas prasmingiau ir naudingiau. Lavinamieji žaislai šių dienų laikotarpyje yra ypač populiarūs!

 • Konstruktoriai vaikams

  Įvairių konstruktorių rinkiniai berniukams ir mergaitėms. Prekiaujame ne tik medinių konstruktorių žaislais, tačiau ir metalinių bei plastmasinių. Visa produkcija yra sertifikuota ir saugi vaiko naudojimui. Originalios konstruktorių detalės padės sukurti neįtikinėtus objektus. Svarbiausias dalykas - fantazija ir kūryba. Tad kimbam į darbus, konstruktoriai vaikams ne tik puiki dovana, tačiau ir staigmena! Nesenai pasirodžiusi naujiena Meli bei Belti konstruktoriai ypač švelnūs ir lengvai dėliojami su įvairiausiais priedais!

 • Magnetiniai žaislai

  Magnetinės dėlionės - mozaikos. Šioje kategorijoje rasite įvairius magnetukus vaikams, raideles, skaičius, spalvų ir formų rinkinius. Visos magnetinės dėlionės limpa prie metalinio paviršiaus (šaldytuvo, specialios lentos). Magnetiniai žaislai yra šaunūs tuo, jog juos galima įvairiai panaudoti, tiek klijuoti ant metalinių paviršių bei pačiam sukurti įvairius vaizdus, paveikslėlius. Tegul jūsų vaikas pajaučia kūrybiškumą!

 • Medinės ir plastmasinės virtuvėlės

  Medinės virtuvėlės - žaislas be kurio neįsivaizduojame jokio vaikų kambario. Su ja žaisti patinka ne tik mergaitėms bet ir berniukams. Vaidybiniai žaidimai skatina vaikų fantaziją, ugdo socialinius įgūdžius, bei žinoma moko susipažinti su įprastiniai buities darbais. Gaminti, virti, kepti, plauti, serviruoti. 

  Mūsų asortimente rasite įvairių medinių kokybiškų virtuvėlių. ir didelių ir maženių. Spalvingos, tvirtos, prie kai kurių modelių pridedami priedai.

 • Stalo žaidimai

  Stalo žaidimai mažiesiems. Puikus laiko praleidimo būdas su visa šeima. Žaidimų metu lavinami socialiniai įgūdžiai, reakcija, atidumas, komandinis jausmas. Su šio tipo žaidimais taip pat lavinsite savo vaiko ir kitus įgūdžius. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių stalo žaidimų, tokių kaip lavelių mūšis, kortų, atminties lavinimo bei kiti žaidimai. Stalo žaidimai puikiai tinka lietingomis dienomis, atostogų metu ar net norint vaiką ūgdyti savaitgaliais!

 • Pliušiniai žaislai

  Minkšti pliušiniai žaislai vaikams. Vieni iš mėgstamiausių žaislų visais laikas vaikams buvo ir yra minkšti pliušinukai. Miegui, įvairioms žaidimų imitacijoMs bei kitiems žaidimams skirti žaislai vaikams yra vienas iš mieliausių užsiėmimų. Dažnai vaikai išsirenka vieną neišskiriamą draugą, kurį myli labai ilgai! 

 • Vonios žaislai

  Šioje kategorijoje rasite įvairius vonios žaislus su kuriais jūsų vaikas taps kur kas ramesnis bei pasiners į vaizduotės, žaidimų pasaulį. Vaikiški vandens žaislai, kurie skirti vonioje būna įvairių tipų: minkšti, kieti, su garsais, judantys. Mėgstamiausi vonios žaislai vaikams yra judantys bei skambantys! Atraskite jūsų vaikui pritaikytą produkciją.

 • Gyvūnų figurėlės

  Įvairių gyvūnų figurėlių pasirinkimas nuo didesnių iki mažesnių modelių! Vaikams šio tipo žaislai ypač smagus, protą bei vaizduotę lavinantis užsiėmimas. Tiek minkštų, tik kietų figurėlių pasirinkimas. Čia rasite ne tik naminių gyvūnų figurėlių, tačiau ir laukinių.

 • Mašinėlės - transporto priemonės

  Vaikiškų mašinėlių pasirinkimas - su nusileidimais, medinės, plastmasinės bei įvairių kitų modelių transporto priemonės. Vaikams, tai viena iš įdomiausių užsiėmimų ne tik berniukams, tačiau ir mergaitėms ypač patinka įvairios mašinėlės. Šioje kategorijoje rasite nuo mažų rinkinių iki didelių su nusileidimais ar net stalu. Kokybiški, spalvingi ir įdomūs rinkiniai!

 • Muzikiniai instrumentai

  Įvairūs muzikiniai instrumentai vaikams, tiek mažiesiems - įvairūs barškučiai, bugneliai, tiek vyresniems - gitaros, pianinai. Muzikiniai instrumentai padeda vaikams susipažinti su kitokiais garsais, ritmu.

 • Vaikiški šautuvai

  Šioje kategorijoje rasite įvairaus tipo šautuvų, vandens, imitacinių bei su šoviniais. Taip pat galima rasti ir įvairius policininkų ar kareivių rinkinius. Kokybiški ir atitinkantys visus saugumo standartus. Šautuvai dažniausiai tinkami naudoti vaikams nuo 5-7 metų amžiaus. Tinka dovanos bei staigmenoms. Šiuos rinkinius taip pat mėgsta ir mergaitės.

per puslapį
Showing 1 - 60 of 1117 items