Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Norų krepšelis

Žaislai vaikams

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač g...

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač gausus pasirinkimas, esant poreikiui konsultuojame ir padedame! Žaislai vaikams - viena iš svarbiausių lavinimo priemonių.

Daugiau

Žaislai vaikams 

 • Dėlionės - puzlės

  Dėlionės vaikams - koncentracijos didinimas

   deliones vaikams

  Galime pasiūlyti labai platų dėlionių asortimentą. Šioje kategorijoje rasite edukacines, medines bei kaladėlių, rinkinius bei puzzle dėliones. Dėlionės pagamintos iš medžio arba popieriaus. Ir mažiausiems ir didesniems skirti rinkiniai padės lavinti vaikučių suvokimą, rankyčių miklumą, koordinaciją, smulkiąją motoriką bei kitus įgūdžius.

  Kaip teisingai išrinkti dėlionę vaikui?

  Kaip ir dauguma kitų žaislų vaikams, taip ir šios kategorijos rinkiniai yra perkami pagal vaiko amžių, suvokimą bei gebėjimą susikaupti. Jeigu vaikas jau gali sukoncentruoti dėmesį ar tai gali padaryti nors ir trumpą laiko tarpą, jau pravartu išbandyti pirmąsias dėliones, kurios dažniausiai yra skirtos nuo 1 metų amžiaus. Nuo 1 metų amžiaus patartina pirkti medines dėliones, kurios yra ypač patvarios, netoksiškos ir saugios vaikų sveikatai. Medinių dėlionių būna įvairiausių: formų pažinimo, loginių, spalvų atpažinimo bei kitokių modelių.

  Puzzle dėliones vaikai pradeda statyti nuo 3-5 metų amžiaus. Kai kurie geba sudėlioti ypač didelio kiekio rinkinius, o kitiems susikaupti sekasi sunkiau. Vienos iš įdomesnių dėlionių yra tos, kurios susistato į tam tikrą formą, pavyzdžiui gyvatę, dramblį ar kitokį paveikslėlį su kontūrais.

   

   

 • Mediniai žaislai

  Kodėl geriausia rinktis medinius žaislus?

   mediniai žaislai

  Šioje kategorijoje rasite įvairiausių medinių žaislų. Visi vaikams skirti mediniai žaislai yra sertifikuoti Europoje, saugūs ir pagaminti pagal aukščiausias technologijas, galime garantuoti, jog jūsų vaikas gaus tik geriausią, ekologišką produkciją. Asortimente gausu įvairių lavinamųjų žaislų, kurie tinka vaikams nuo 1 metų. Žaislai skirti lavinti smulkiąją motoriką, rankyčių bei akyčių koordinaciją, skatina kūrybiškumą bei vaizduotę. Mediniai žaislai yra ilgaamžiai, todėl išliks iš kartos į kartą. Lavinkime mūsų vaikų suvokimą bei leiskime jiems tobulėti!

  Iš ko pagaminti mediniai žaislai?

  Medinius žaislus galima pagaminti iš skirtingų medžiagų, beržo, pušies, buko, ar kitokios medienos. Taip pat dažnai naudojamos ir medienos plokštės, tačiau geriausia produkto kokybė ir ekologija yra pagaminama iš natūralios medienos. Dažnai medis yra apdirbamas netoksišku laku arba dažais. Taip pat mediniai žaislai gali turėti papildomus priedus, pavyzdžiui varžtukus.

  Kaip pasirinkti tinkamą variantą?

  Būtina atkreipti dėmesį, jog medis būtų tinkamai apdirbtas, neturėtų aštrių bei kietų formų. Svarbiausia, saugumas ir netoksiškos medžiagos. Europoje yra griežtas reikalavimas, jog žaislai būtų sertifikuoti, todėl bet koks nesertifikuotas produktas yra draudžiamas. Kiekvienas produktas turi būti paženklintas CE ženkliuku. Žiūrėkite atidžiai ir rinkitės tuos produktus, kurie nekenktų ir būtų reikalingi jūsų vaikui.

  Medinių žaislų privalumai

  Didžiausias medinių žaislų privalumas yra toks, jog tarnaus kur kas ilgiau nei bet kuris plastmasinis žaisliukas. Taip pat bus ekologiškesnis vaiko sveikatai. Be to liečiant mediniai žaislai turi savo natūralią formą, kuri būtent ir leis vaikams dar geriau pažinti pasaulį. Mediniai žaislai yra vieni iš labiausiai vertinamų žaislų tėvų rate, todėl geriausius atsiliepimus galima gauti iš tų, kurie visa tai išbandę!

  Kokius vaikučių įgūdžius galime lavinti?

  Žaislai lavina labai didelį įgūdžių spektrą. Vieni iš pagrindinių vaiko raidai yra smulkiojį bei stambioji motorika, mąstymas, koordinacija, suvokimas, pažinimas. Vienu metu vaikai ugdo įvairius įgūdžius. Vaikams kur kas lengviau įsisavinti naujus įgūdžius žaidžiant, o įvairūs žaislai yra tarsi priedai.

 • Lavinamieji - edukaciniai žaislai

  Lavinamųjų žaislų nauda

   Lavinamieji žaislai

  Šioje kategorijoje rasite įdomius, spalvingus bei kokybiškus lavinamuosius žaislus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Lavinamieji žaislai skatina vaikų greitesnę raidą, suvokimą, bendrą intelekto didinimą, smulkiąją motoriką bei kitus įgūdžius. Rūpindamiesi su kokiais žaislais vaikai žais, tėvai skatina savo vaikus augti ir suvokti aplinką kur kas greičiau bei naudingiau. Lavinamieji žaislai vieni iš populiariausių, norint sparčiai ugdyti vaikus.

  Kokius lavinamuosius žaislus geriausia pasirinkti?

  Labai svarbu, jog tėvai įvertintų vaikučių sugebėjimus, susikaupimo lygį. Taip pat viena iš pirmųjų indikacijų, rinktis žaislus pagal amžių. Nuo 1-2 metų, didžiausią įtaką vaikučių raidai daro įvairūs lavinamieji žaislai, kurie yra skirti lietimui su skirtingomis formomis, taip pat įvairūs ergoterapiniai labirintai, pirmosios dėlionės, žaislai su garsais, muzikiniai instrumentai bei panašus kiti modeliai. Kuo daugiau skirtingų modelių, tuo greičiau vaikas susipažįsta su pasauliu. Renkantis lavinamuosius žaislus verta atkreipti dėmesį į įvairovę.

  Ar specialiųjų poreikių vaikams žaislai skiriasi?

  Specialiųjų poreikių vaikams žaislai šiek tiek gali skirtis. Svarbu žaislo įvairovė, ką konkretus modelis gali duoti jūsų vaikui. Jog specialiųjų poreikių vaikams darytų didesnę įtaką raidai, reikėtų rinktis žaislą kuris turėtų ne vieną funkciją. Liečiant žaislą, svarbiausia, jog specialiųjų poreikių vaikai pajausti skirtingas formas, šilumą, šaltį bei kitas smulkias detales. 

 • Konstruktoriai vaikams

  Vaikiškų konstruktorių pasirinkimas

   konstruktoriai vaikams

  Įvairių konstruktorių rinkiniai berniukams ir mergaitėms. Prekiaujame ne tik mediniais konstruktoriais, tačiau ir metaliniais ar plastmasiniais. Sertifikuota, patikima ir kokybiška produkcija pritaikyta vaikučių raidai. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių dydžių, formų bei sudėtingumo konstruktorius.

  Kaip tinkamai išsirinkti konstruktorius vaikams?

  Viena iš sudėtingesnių užduočių išrinkti žaisliukus, kurie vaikams būtų įdomūs. Svarbiausia konstruktorių pirkti pagal vaikučių amžių bei susikaupimo lygį. Labai svarbu įsiklausyti į vaiko norus, sugebėjimus matyti, kuri priemonė yra tinkamiausia. Taip pat svarbu, jog konstruktoriai vaikams būtų patogūs, lengvai susijungtų. Mažesniems vaikams patartina pirkti konstrktorius su didesnėmis detalėmis. Būtina pažinti, suvokti detalių dydį, formas. Nuo 3-4 metų vaikai, jau geba statyti smulkesnius ir sudėtingesnius konstruktorius. Jeigu vaikui patinka įvairūs rankdarbiai, geba koncentruotis – sutelkti dėmesį bent ilgesnį laikotarpį, patiks įvairūs, skirtingų gamintojų konstruktoriai. Nuo 5-7 metų vaikai jau geba konsturktorius dėlioti pagal instrukcijas. Svarbiausia įsiklausykime į vaikus ir atsižvelkime į konstruktoriaus sudėtingumą, kokybę.

  BELTI naujos kartos konstruktoriai vaikams

  Šioje kategorijoje rasite BELTI konstruktorius, kurie yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko bei susideda tik iš vienos detalės. Didžiausias šios detalės privalumas yra toks, jog ji lenkiasi per vidurį. Įvairių raidelių, formų ir skaičių konstruktorius pritaikytas ugdyti vaikus, skatinantis kurti. Rinkiniuose yra pridedamos instrukcijos, kurios leis sukurti įvairiausius modelius.

 • Magnetiniai žaislai

  Magnetinės dėlionės - mozaikos. Šioje kategorijoje rasite įvairius magnetukus vaikams, raideles, skaičius, spalvų ir formų rinkinius. Visos magnetinės dėlionės limpa prie metalinio paviršiaus (šaldytuvo, specialios lentos). Magnetiniai žaislai yra šaunūs tuo, jog juos galima įvairiai panaudoti, tiek klijuoti ant metalinių paviršių bei pačiam sukurti įvairius vaizdus, paveikslėlius. Tegul jūsų vaikas pajaučia kūrybiškumą!

 • Medinės ir plastmasinės virtuvėlės

  Medinės virtuvėlės - žaislas be kurio neįsivaizduojame jokio vaikų kambario. Su ja žaisti patinka ne tik mergaitėms bet ir berniukams. Vaidybiniai žaidimai skatina vaikų fantaziją, ugdo socialinius įgūdžius, bei žinoma moko susipažinti su įprastiniai buities darbais. Gaminti, virti, kepti, plauti, serviruoti. 

  Mūsų asortimente rasite įvairių medinių kokybiškų virtuvėlių. ir didelių ir maženių. Spalvingos, tvirtos, prie kai kurių modelių pridedami priedai.

 • Stalo žaidimai

  Stalo žaidimai mažiesiems. Puikus laiko praleidimo būdas su visa šeima. Žaidimų metu lavinami socialiniai įgūdžiai, reakcija, atidumas, komandinis jausmas. Su šio tipo žaidimais taip pat lavinsite savo vaiko ir kitus įgūdžius. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių stalo žaidimų, tokių kaip lavelių mūšis, kortų, atminties lavinimo bei kiti žaidimai. Stalo žaidimai puikiai tinka lietingomis dienomis, atostogų metu ar net norint vaiką ūgdyti savaitgaliais!

 • Pliušiniai žaislai

  Pliušiniai žaislai vaikams ir kūdikiams

   mediniai žaislai

  Nekalbant apie šeimos narius, vienas pirmųjų geriausių mažylio draugų greičiausiai bus pliušinis žaisliukas.

  Šie švelnūs, žavingi draugai yra daug daugiau nei paprasti žaislai. Vaikui tai - kompanionas, su kuriuo jis gali bendrauti ir dalintis savo rūpesčiais. Pliušiniai žaislai leidžia kurti įvairius scenarijus, juos vaidinti bei tyrinėti emocijas, kurių jie dar iki galo nesuvokia.

  Mažo vaiko akimis pasaulis kartais gali būti baisi vieta, tačiau nesvarbu, kur ir kokį atstumą vaikas keliautų, brangus minkštas žaisliukas simbolizuoja saugumą ir pažinimą, kurį jis gali nešiotis kartu su savimi. Susidūrus su naujomis, neįprastomis situacijomis, pūkuotas bičiulis gali padėti mažyliui jaustis mažiau pažeidžiamam.

  Taip pat pliušiniai žaislai padeda kurti vaiko pasitikėjimą savimi. Mažieji dar nelabai moka kontroliuti savo pasaulį , todėl minkštas žaisliukas gali padėti patenkinį nepriklausomybės poreikį. Už savo žaislą atsakingas vaikas gali juo rūpintis, tarsi mama ar tėtis, o tai leidžia jam suvokti, kad jis yra pakankami gabus užtikrinti savo mylimo draugo gerovę.

  Žaidimas su pliušiniu žaisliuku naudingas ir santykiams su tėvais, artimaisiais bei naujais draugais. Tokiu būdu vaikai išmoksta užjausti ir praktikuoja elgesį, kurį matė savo aplinkoje. Taip pat ugdomi socialiniai įgūdžai, kurie tikrai pravers net vaikui suaugus.

  Išmokus kalbėti ir tariant pirmuosius žodžius, vaikas džiaugsmingai galės panaudoti savo naujus įgūdžius bei juos tobulinti.

 • Vonios žaislai

  Kokius vonios žaislus rinktis geriausia?

   mediniai žaislai

  Šioje kategorijoje rasite įvairius vonios žaislus, kurie skatins vaikučius net maudynių metu žaisti, mokytis naujų įgūdžių. Vaikiški vandens žaislai, kurie skirti žaisti vonioje, baseine ar kitame vandens telkinyje būna įvairių tipų: minkšti, kieti, su garsais, judantys. Vieni iš mėgstamiausi vonios žaislų vaikams yra judantys bei skambantys!

  Svarbiausia vaiko raida

  Renkantis bet kokios kategorijos žaislus reikėtų atkreipti dėmesį į vaikučių sugebėjimus. Kam vaikas yra pasiruošęs, ar gali susikoncentruoti ties sudėtingesniais modeliais ar vis tik reikalingi paprasti, laiką užimantys žaislai. Vieni iš tinkamesnių žaislų maudynių metu gali būti neskestančios dėlionės, įvairios minkštos gyvūnų figūrėlės bei kiti panašūs žaislai, kurie skatina mokytis, pažinti.

  Svarbu ir atsipalaiduoti

  Labai svarbu, jog vaikas galėtų pasirinkti ar jis nori mokytis ar tiesiog pažinti, kurti ir gerai praleisti laiką. Todėl geriausia maudynių metu duoti pasirinkti iš didesnio žaislų asortimento. Per didelis pasirinkimas vaikus gali taip pat trigdyti, todėl atkreipkite dėmesį ar neduodate per daug vienos kategorijos žaislų.

   

 • Gyvūnų figurėlės

  Gyvūnų figūrėlės žaidimams

   mediniai žaislai

  Gyvūnėlių figūrėlės – vienos iš mėgstamiausių vaikučių žaisliukų. Ypač naudingos figūrėlės norint mokyti vaikučius naujų įgūdžių, lavinti kalbėjimo, vaizduotės bei kitus sugebėjimus. Asortimente rasite įvairiausių dydžių figurėles, kurios pagamintos iš kokybiško ir sertifikuoto plastiko.

  Šioje kategorijoje rasite fermos, laukinių gyvūnų, paukščių, įvairių personažų bei kitų modelių figūrėles.Vaikams labiausiai patinka vidutinio dydžio figūrėlės, su jomis dažnai kuriamos įvairios žaidimų situacijos, lavinama vaizduotė.

  Kaip atskirti ar figūrėlės yra sertifikuotos ir tinkamos naudojimui?

  Europoje visa parduodama produkcija privalo būti sertifikuota ir paženklinta CE ženklu, gyvūnų figūrėlės ne išimtis. Todėl kiekviena pakuotė ar produktas privalo turiėtį ženklinimą. Prekyboje dažniausiai pasitaiko kietesnės figūrėlės, tačiau galima įsigyti ir minkštų, švelnių gyvūnėlių, kurie gaminami iš minkšto plastiko arba kitų medžiagų. Taip pat pasitaiko ir tokių rinkinių, kurie pagaminti su šereliais smulkiosios motorikos lavinimui.

   

 • Mašinėlės - transporto priemonės

  Vaikiškų mašinėlių pasirinkimas - su nusileidimais, medinės, plastmasinės bei įvairių kitų modelių transporto priemonės. Vaikams, tai viena iš įdomiausių užsiėmimų ne tik berniukams, tačiau ir mergaitėms ypač patinka įvairios mašinėlės. Šioje kategorijoje rasite nuo mažų rinkinių iki didelių su nusileidimais ar net stalu. Kokybiški, spalvingi ir įdomūs rinkiniai!

 • Muzikiniai instrumentai

  Įvairių muzikinių instrumentų pasirinkimas. Tai vienas iš smagiausių užsiėmimų vaikams. Puikios lavinamosios priemonės garsų pažinimui, ritmo suvokimui bei kitų įgūdžių lavinimui. Šioje kategorijoje rasite ne tik žaislų įvairių garsų išgavimui, tačiau ir mokymuisi. Jūsų vaikas nori tapti gitaristas? O galbūt dainininkė? Atraskite tai kas jūsų vaikui bus tinkamiausia.

  Kokie muzikiniai instrumentai yra tinkamiausi 1 metų vaikui?

  Šio amžiaus vaikams tinkamiausi muzikiniai žaislai yra tokie, kurie gali padėti pažinti, suvokti naujus garsus, skleisti įvairiausią raminančią muzikėlę. Taip pat puikiai gali tikti ir pianinas, kiti instrumentai, kurie taip pat ir padėtų lavinti smulkiąją motoriką bei kitus pojūčius. 

  Kokybiški, sertifikuoti muzikiniai instrumentai Kenditoys parduotuvėje.

 • Vaikiški šautuvai

  Kokie šautuvai vaikams tinkamiausi?

   vaikiški šautuvai

  Šioje kategorijoje rasite įvairaus tipo šautuvų, vandens, imitacinių bei su šoviniais. Taip pat galima rasti ir policininkų ar kareivių rinkinius su įvairiais priedais. Kokybiški ir atitinkantys visus saugumo standartus, sertifikuoti žaislai. Šautuvai dažniausiai tinkami naudoti vaikams nuo 5-7 metų amžiaus.

  Saugūs vaikiški šautuvai

  Renkantis vaikišką šautuvą svarbiausia - saugumas. Parduotuvėje dažniausiai galima rinktis iš įvairiausių modelių šautuvų, kurie gali tiesiog būti imitaciniai, vandens tipo, minkštais šoviniais arba kietais. Kaip ir daugelis kitų žaislų, taip ir šios kategorijos modelius svarbiausia rinktis pagal jūsų vaiko amžių bei intelektą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šautuvo dydį ir svorį. Žaislas su kuriuo vaikas žais turi būti patogus ir tinkantis vaikučio amžiui. Nuo 6-7 metų vaikams tinkami šautuvai su minkštais šoviniais.

  Ar vaikiški šautuvai neskatina agresijos?

  Būtina mokyti vaikus, jog šautuvai skirti įvairioms rungtims, taiklumui gerinti, ar saviginai. Agresiją gali skatinti netinkamai naudojami daiktai, bloga edukacija, filmukų ar filmų įtaka. Todėl būtina atkreipti dėmesį ar vaikas šautuvą naudoja pagal paskirtį. Jeigu vaikai žais tinkamai, agresijos šios kategorijos žaislai neskatins.

   

 • Profesijų žaislai

  Vaikams labai svarbu žaisti įvairius vaidybinius, profesijų žaidimus. Jų dėka jie sužino kaip elgiasi tikri suaugusieji, kaip gaminamas maistas, žaidžiama su lėlėmis, kaip patiekiamas maistas. Visi šie žaidimai lavina vaikus, o taip pat yra labai mėgiami ir smagūs. Berniukams puikiai tiks ir patiks medinės staliaus dirbtuvėlės, įvairūs įrankiai, medinių varžtų rinkiniai.

 • Robotai

 • Moksliniai rinkiniai

  Moksliniai rinkiniai, eksperimentai?

   mediniai žaislai

  Jei pastebite, kad Jūsų namuose auga tikras mažasis mokslo entuziastas ar įvairių eksperimentų gerbėjas - puiki idėja yra įsigyti vaiko poreikius atitinkančius mokslinius rinkinius. Jų yra daugybė - rinkiniai jauniesiems archeologams, kosmoso tyrinėtojams, technikos inžinieriams, kristalų ekspertams, biologams ir kt.

  Šie rinkiniai yra edukaciniai ir kartu suteikia begales smagiai praleistų valandų. Be to, vaikas sužinos ir pats savo jėgomis galės išbandyti naujų dalykų! Svarbiausia, kad šie rinkiniai tikrai neleis nuobodžiauti, taigi mokslas taps puikiu variantu laisvalaikio veiklai. Įdomus mokslinis rinkinys padės suteikti vaikui žinių subtiliais ir tuo pačiu paprastais būdais, ir tikrai ne paslaptis, kad mažieji geriausiai mokosi žaidimo metu!

  Kiekvienas rinkinys yra skirtas konkrečiai amžiaus grupei, todėl vertėtų į tai atkreipti dėmesį, kadangi priešingu atveju, mažyliui gali būti per sudėtinga, arba priešingai - pernelyg lengva ir tuomet dėmesį išlaikyti bus gerokai sudėtingiau. 

  Atsižvelgus į vaiko amžių išrinktas rinkinys leis jam atrasti ir išmokti įvairių mokslinių sąvokų ir principų, kurie tikrai patenkins jo smalsų protą. Be to, atlikdamas eksperimentus mažylis daugiau sužinos apie jį supantį pasaulį ir įgis problemų sprendimo įgūdžių.

  Keletas patarimų kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį mokslinį rinkinį:

  • Rinkitės konkrečiai sričiai skirtą rinkinį - informacija nesimaišys tarpusavyje;
  • Geriausia ieškoti prekių, kurios pakuotėje turi visas veiklai reikalingas medžiagas - tokiu būdu Jums neteks rūpintis papildomai iš kur gauti vieną ar kitą elementą;
  • Rinkitės produktą skirtą atitinkamai vaiko amžiaus grupei!
 • Elektroniniai žaidimai

 • Lėlių namai

  Lėlių namų pasirinkimas - dideli bei maži rinkiniai. Lėlių namų rinkiniai būna ir su baldais ir be jų. Smagus užsiėmimas mergaitėms, tačiau berniukai taip pat gali prisijungti į kompaniją! Mergaitėms lėlių namai - svajonės išsipildymas.

 • Lėlių vežimėliai

  Didesni bei mažesni vežimėliai lėlytėms. Mergaitėms labai patinka imituoti savo mamas, todėl vežimėlis mūsų mažyliams ypač svarbus daiktas. Labai dažnai mergaitės savo vežimėlius veža ir į lauką, bet yra naudojama ir namuose. 

 • Lėlės ir jų priedai

  Turbūt neįsivaizduojame nei vienos mergaitės užaugusios be lėlytės. Žaidimai su lėlėmis padeda lavinti fantaziją, moko pažinti savo kūną. Žaisdami su lėlėmis vaikai imituoja kasdieninį gyvenimą, kuris supa aplinkui. Vaikams smagu maitinti lėles, keisti vystiklus, myluoti, žaisti, keliauti kartu. Lėlė tampa tarsi vaiko drauge.

 • Dovanos iki 10 Eur

per puslapį
Showing 1 - 52 of 4090 items

Įvairūs žaidimai - žaislai vaikams: medinės dėlionės, kaladėlės, domino bei kitokio pobūdžio užsiėmimai. Žaidimai tiks įvairaus amžiaus vaikams, lavins jų sugebėjimus, išmokys pažinti spalvas ir formas. Visi žaislai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, netoksiški. Asortimente rasite žaislų vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus. Šioje kategorijoje ypač gausus pasirinkimas, esant poreikiui konsultuojame ir padedame! Žaislai vaikams - viena iš svarbiausių lavinimo priemonių.